Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Startolási probléma: be tudom...

Startolási probléma: be tudom startolni, majd pár másodperc után leáll a motor. Mi lehet ez? Renault Megane 2002

Figyelt kérdés
Elmentem városba, leparkoltam vele, majd körülbelül 20 perc után, be akartam startolni, és rá is kapott a gyújtásra, majd pár másodperc után leállt a motor, ezt 2x megismételte, majd egyből, amint bestartoltam sebességbe raktam és tolatni kezdtem, aztán már nem volt gond. Mi lehetett a baja? Áksi tiszta új, üzemanyag van benne (benzin + gáz is)

2017. okt. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2005-ös Diesel Lagunánál (1.9 dCi) volt hasonló. Valami elakadt az üzemanyagrendszerben és nem kapott gázolajat a motor. Ha ismétlődik, érdemes szerelőhöz vinni kitisztíttatni. A Lagunánál motortérben a jobb oldali első kerék tetején van egy kézi pumpa (gumi ballon), amivel meg lehet pumpálni a gázolajat, ha elakad. Lehet, hogy a Megane-ben is hasonló van.
2017. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Valami hasonlóra gondoltam én is, mert a barátom is ilyesmi gonddal küzd (Renault 19), de ő csak akkor ha napokig áll az autó.
2017. okt. 27. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor először startoltál lehet még nem kapott rá eléégé a gyújtásra. Legközelebb mielőtt startolsz, ellenőrizd, hogy valóban rákapott-e már.
2017. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te szlovákiai magyar vagy. Igazam van?
2017. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!