Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A már használt xbox one...

A már használt xbox one játékoknál miért írják hogy az online kód valószínüleg fel lett használva?

Figyelt kérdés
Ez az online kód mire van és miért csak egyszer lehet felhasználni?Meg tudja valaki hogy a Friday the 13th the game játékkal single-be is lehet játszani vagy csak multiba xbox-on?Ha csak utóbbi azért kell fizetni?Akkor is ha lemezről van a játék és nem letölti az ember?
2018. jan. 16. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ezeket csak egyszer lehet felhasznalni,ugyan en meg nem jatszottam azzal a jatekkal de nagy valoszinuseggel multis a gameplayeket nezve, a multirrt fizetni kell, van 12honapos,6honapos ,3honapos tagsag -xbox gold (nem tudom pontosan mi a neve nekem ps4-em van) de ha az megveszed es van otthon wifi akkor minden mukodni fog.
2018. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az angol wikipédia oldalán a módnál azt írják hogy Single player,Multi player,tehát akkor nem csak multiba lehet játszani nem?
2018. jan. 16. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, megneztem,viszont lehet nem annyira lesz elvezetes ugy.
2018. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy egyszerűbb lesz úgy?
2018. jan. 16. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Az online kód és a multi két külön dolog. Először is Xboxon minden játék multijához kell Xbox Live előfizetés. Ha van akkor bármilyen lemezes vagy digitális játék multijával játszhatsz korlátlanul, ha nem akkor nem. A nagyon multira épülő játékok amiben single nincs is vagy csak botok ellen lehet, hogy el sem indulnak Gold nélkül! Ennek utána kell nézni a neten nem tudom fejből megmondani, de pl a Plants and Zombies Garden Warfare és az Overwatch ilyen.


Az online kód: ehhez először is azt kell tudni, hogy manapság szinte minden új játékhoz adnak valami kis extrát kód formájában. Lehet ez egy máshogy nem megszerezhető skin, fegyver, esetleg multi pálya amiért másnak fizetnie kell. Ez a lemez mellett kódként van a dobozban amit online kell beírni. Ha egyszer beírták akkor az a letöltés elhasználódik és senki más nem tudja azt újra beírni. Ez az extra befolyásolja a játék árát, hiszen valami plusz dolog, sőt vannak akik kifejezetten ilyet keresnek. Például az Overwatch előrendelők kaptak egy sehol máshol utólag nem megszerezhető skint az egyik karakterhez és aki ezt nem használta el az utólag nagy pénzeket kaszált vele hiszen értékes lett az új játékosok körében.


Ha digitálisan töltesz le egy játékot amihez jár ilyen, akkor az a "kód" már automatikusan megnyílik a letöltéssel együtt és nem kell külön beírni.

2018. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!