Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ez a ps1es játék? Ha...

Mi lehet ez a ps1es játék? Ha ebből megmondod.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott.

Keresem gyerekkorom egyik kedvenc ps1es játékát.

A nevét sajnos elfelejtettem. Amire emlékszem belőle:


Ha jól emlékszem a karakter egy meztelen felsőtestű férfi volt. Indián feelingű. Egy elhagyatott csapdákkal teli helyen kellett vele előrejutni. Voltak forgó pengés nemtudommik, óriáskígyók, lávák amikbe bele lehetett esni. Ha valamit szétütöttem kapott képességet, melyekkel a kezéből kilövelő varázsdolgokkal is tudtam például óriáskígyót ölni.


Sajnos csak foszlányok maradtak meg :( Sokat kerestem youtube videókon, de nem lehet túl népszerű játék hiszen egyikben sem szerepelt.


2018. jan. 16. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
a hangefektek amúgy negyon ütősek voltak. Voltak kövek amikre ráugrálva egyre feljebb lehetett jutni, viszont amint hozzáértem gyorsan eltűntek.
2018. jan. 16. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Shadow Man?
2018. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hasonló, de sajnos nem. :/

Ment a zöld.

2018. febr. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!