Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglalóban ti ezt fair-ne...

A Honfoglalóban ti ezt fair-nek tartjátok vagy nem?

Figyelt kérdés

Némelyik játékos teljesen ki van akadva azon, ha várazok, szerintük ennél szemetebb dolgot csinálni se lehet... Szerintem meg nem véletlenül van ez az opciója is a játéknak. Sosem szoktam az utolsót várazni, csak azért hogy én legyek az első, mindig a nálam erősebbet várazom. A másik dolog a segítségek. Ha olyan elítélendő dolog segítséget használni, akkor vajon a játékkészítők miért így tervezték a játékot? Ettől függetlenül ha egy gyanúsan jó választ adok, gyakran azt kapom, hogy csalás, mert biztos segítséggel tudtam.

Még egy kérdés, ti 400 pontos megyét támadtok, vagy csak 200-asat? Ez is olyan, amin párat felháborodnak.

Csak én vagyok úgy, hogy amit a játékszabály enged, azt felháborodás nélkül lehetne használni?



2018. jan. 17. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt a fair play meg unfair dolgot egy csoportnyi lúzer találta ki hogy ne essenek ki olyan könnyen, mert síkhülyék a kérdésekhez, aztán elterjedt, birkaszellem módjára mint "illemszabály". Én ritkán tartom be, csak ha klántárssal játszom, mert még kilöknek a klánból ha várazok.
2018. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Vagy csak az embereknek van némi fogalmuk arról, hogy mit jelent a 'fair' és a 'kvíz' szócska. Jelenleg a Honfoglaló mindkettőben elhasal.
2018. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!