Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti el szoktátok fogadni...

Ti el szoktátok fogadni játékokban a random barátnak jelöléseket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva. Legfeljebb ha ír egy pár szót mellé.
2018. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El, de aztán 1 vagy max 2 hónap múlva törlök mindenkit. Aztán kezdődik előröl... Csábításból Jelesen szoktak random bejelölni, díszelgünk egymás listáján. Eldaryán pedig nagyon ritkán kapok jelöléseket, de ott csak olyanok írnak, akik szeretnének valamit. Ott mindenki nagyon kedves volt eddig velem, legutoljára az egyik lány azért írt rám, hogy megkérdezze a profilomon lévő zenének a címét. Meg is köszönte. :)


Engem igazából nem zavarnak, de a teljesen random jelölgetéseknek, amikor még nem is írnak üzenetet, nem látom értelmét.

2018. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki totál random bejelöl általában elfogadom, és azzal kezdem hogy ráírok, és emgkérdezem, hogy honnan ismer vagy kicsoda. Ha itt kapok valami normális választ akkor maradhat, de ha csak amolyan gondoltam bejelöllek kategóriás jön, akkor rögtön törlöm is.
2018. jan. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kriszti78dk ***** válasza:
23%
Akik egy random játék után bejelölnek,általában elküldenek az anyámba miután lealáztam őket.
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!