Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2017. Miért...

Farming Simulator 2017. Miért nem érzékeli a módokat?

Figyelt kérdés
Bele teszek mapokat,különböző módokat de alig jeleníti meg a játékban. 1-2 mód jó de kb 10 ből 2 ha jó. Még aktiválni se tudom,pedig Zip file-ba vannak.

2018. jan. 20. 12:28
 1/2 Batyja88 válasza:
meg kell nézni a le töltött módokat! még akkor is ha ZIP-ben van, mert lehet hogy duplán van csomagolva illetve a főkönyvtár van csomagolva! a csomagolt ZIP-nek közvetlenül a mod fájlait kell tartalmaznia. tehát pl egy gépnél (pótkocsi traktor akármi) kell lenni 3 mappának xml, lua,dds fájloknak csak akkor ismeri fel a játék.
2018. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azert mert tuni kel a jatekod verzio szamat es csak azokat teheted be pl:: fs 2015 Ver : 1.4.0.0 nekem ijen van es meg igy sem visz mindent,de neha meg az ver: 1.1.0.0 vagy meg az verzio: 1.2.0.0 is müködig. nekem x aktak de a csörlö sehogyan se müködik 10 fajtat is mar lberektam, a verzio szamot a beinditott jatek elsö lapjan a fömenün lent jobra a sarokban van kiirva ,sok szerencset.
2019. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!