Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepitettem a Forza...

Feltelepitettem a Forza Horizon 3-at és mikor elindítanám azt írja ki hogy más alkalmazásra van szükség az indításhoz, a play áruház adja ki, de mikor rámegyek ott meg nem ir ki semmit, valaki ötlet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Play áruház? Az a Google cucca, te a Microsoft Store-ra gondolsz, nemde?

Eredeti a Windows 10-ed, és be van kapcsolva az automata frissítés? Mert a fenti hibát már elég régen patchelték.

2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, és nemtudom bevan e kapcsolva, de aztirja ki hogy más alkalmazásra van szükség, és ott lehet választani, de csak a play áruházból.. Elvileg xbox alkalmazással kell elinditani, de nekem nem jön be.. Ha megnyitom az xbox alkalmazástbés úgy tallozom be az exe-t akkor is azt irja ki..
2018. jan. 22. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nocsak, már feltörték? Le vagyok maradva. Sajnos a kalózverziókban nem tudok segíteni.
2018. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!