Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom elolvasni az Árkád...

Hol tudom elolvasni az Árkád áruház házirendjét?

Figyelt kérdés

Minap voltam fönt a szegedi Árkád áruház tetején fotózni. Mivel már volt incidens,hogy az épületben fotóztam most bölcsebb voltam és megkérdeztem a információs pultnál a hölgyet hogy tehetek-e ilyet.Azt válaszolta hogy igen. 20-30perce voltam fönt amikor jöttek a kopók hogy cselekvésemmel azonnal hadjak föl és távozzak az áruház tetejéről. Közöltem velük hogy a munka társuktól megkérdeztem és szóbeli engedélyt kapta.Mondták a sasszem járőrök , hogy a házirendben benne van hogy jelenpillanatban "szabályt sértek", és ráadásul (állítólag) minden bejáraton kint van hogy : TILOS fényképezni!

Mivel vidéken élek és zavarodásomban elfelejtettem megnézni a házirendet a helyszínen online pedig nem találom arra szeretném kérni a ki tudja hogy hol tudom elolvasni ezt a dokumentumot online, hogy ossza meg a nagy világgal egyben velem is! :D

Köszönöm !



2012. nov. 7. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd meg őket Facebookon a dologgal kapcsolatban. Nekem is akarták már kivenni a filmet a fényképezőgépemből (akkor még Canon EOS 400D a biztonságiak, de egyszerűbb előre rákérdezni). Nekem mindig azt mondták, hogy csak bérlemény(üzlet) ne legyen benne. :)
2012. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!