Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten hol vehetek légpisz...

Budapesten hol vehetek légpisztolyt, olyan gyerek szerűt amely kis sárga golyókat lő kb.10m távolságban?

Figyelt kérdés
Az Örs vagy 2M közelében lenne megfelelő nekem.

2018. jan. 21. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy illusztráció a könnyebb megértés érdekében:

[link]

2018. jan. 21. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapest 1135, Lehel u. 62.

Airsoftone.


Ha ilyen "gyerek szerű" kell akkor szerintem rugósat keresel inkább, mintsem CO2 patronosat, bár rád hagyom a választást...


Itt az oldaluk minden termékkel/adattal, még rendelhetsz is (A rugós 300 FPS alattiakat linkelem be, de nézz szét az oldalon :D) :


[link]

2018. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mi a hivatalos neve?
2018. jan. 21. 23:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Húha.. Körbenéztem az oldalon. Ha nem tévedek 10e ft. a legolcsóbb. Ilyen 2-3e ft-ra gondoltam.. =D
2018. jan. 21. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, de ezek legalább nem törnek el 1-2 lövés után :DD ha ilyen nagyon olcsó kínai müanyag vmire gonoltál akkor szerintem nézz szét vmi játékboltban, de ott ne számíts nagy lőtávra és pontosságra, bár nem tudom mire kellene :D
2018. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt airsoft pisztolynak/puskának hívják, amibe átlag 6mm átmérőjű BB golyót kell rakni.


A legolcsóbb kategória a spring/rugós megoldás, utána jön a CO2 palackos és az AEP/AEG (ez egy kis elektromos motorral sűríti a levegőt). AEG jobb, mint CO palack, ugyanis az télen hidegben fél tár kilövése után nem zsugorodik össze, hogy "én mára befejeztem, csinálj amit akarsz".


Mivel láthatóan nagyon olcsón akarsz ilyet venni, ajánlott búcsú idején szétnézni az árusoknál, ott szoktak 2-3 ezerért ilyet árulni.


A kifejezetten airsoftos boltokban nem kapsz ilyen hulladékot, mert ott van egy minimum minőség, amit el kell érni.


Esetleg apróhirdetési oldalon is nézegethetsz.

[link]


Viszont lőszert nem szoktak túl sokat adni hozzá, szóval egy 200 db-os zacskó megvételével már most számolhatsz.

A komolyabb fegyverekbe kell 0.2 illetve 0.25-ös lőszer, 0,25 felett meg mesterlövész puskákba, ami elmegy 80-100 méterre, szóval a tiedbe egy 0,1-0,12 grammos bőven jó.

2018. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow =) Köszönöm szépen =) Ez aztán részletes volt (Y)
2018. jan. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!