Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudtok olyan jóslatot, amely...

Tudtok olyan jóslatot, amely szerint a Sátánnak gyermeke fog születni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már van neki stb. Az idők legvégén Lucifer újra elfoglalhatja méltó helyét a mennyben, vagy meghal? Mi történik, ha fia születik, aki átveszi a trónját?

2017. máj. 12. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rég láttam itt Lucifertól kommentet, de nem hiszem, hogy meghalt. Hogy hal meg egy halhatatlen képzeletbeli lény?
2017. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik képzeletbeli levágja a fejét
2017. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Én fogom megszülni. Luciferrel hálok. Bár a babát csak néhány év múlvára tervezzük, nyugi
2017. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de régebben láttam egy filmet amiben az ördög fia volt az ellenség.
2017. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen, már anime is készült belőle. [link]
2017. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Supernatural jelenleg futó 12. évad fő történeti szála erről szól. Azaz Lucifer porhüvelyként használta az USA elnökének testét, így tudott közösülni a titkárnőjével, aki rögtön teherbe is esett. Ezt a születendő lényt el kellene valahogy pusztítani, mert magzatként is rendkívül erős. Egyébként az ember és angyal kombót nefilimnek hívják. Aki lehet a pokol új uralkodója.

Egyébként mesének nagyon jó kis történet, de ennyi. Soha az életben nem volt és nem is lesz se Lucifer, se semmilyen bibliai alak.

2017. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nőstény kutyánk (korcs), fekete volt a szőre és sátánnak hívtuk. Aztán egyszer lettek kölykei is. Szóval ha volt is ilyen jóslat, már beteljesedett.
2017. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Neki nem kell gyerekenek szuletni,o egy gondolottal teremtett engem is megis Atyamnak szolitom…vagy Apamnak mikor hogy…es remeljuk nem hal meg! Mert akkor tron viszaly is lenne…
2017. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lucifer szokott gyakorizni, mért nem tőle kérdezed. Lucifer-666 néven van fenn.
2017. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!