Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik NARUTO SHIPPUDEN:...

Melyik NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM részt érdemes megvenni, kipróbálni?

Figyelt kérdés
Nem régóta van erős gépem és mindig találok valamit amit kipróbálnék és érdekel, de nem tudom, hogy az elsőtől érdemes e, esetleg mindet, vagy csak pénz kidobás (Hiába van amelyik több éves még mindig drágák) és esetleg csak a 3. és 4. az amire érdemes költeni. Mindenhova oda írják, hogy "fanoknak kötelező", de már erős 6-8éve nem pénztárca barát árak vannak.

2018. jan. 23. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én általában úgy vagyok vele, hogy amelyik nagyon tetszik, azt megveszem. Én anno megvettem a 3-mat, a Revolution-t és a 4-et is, de például az 1-et és a 2-őt csak letöltöttem, végigvittem "fanoknak kötelező" alapon, de nem vettem meg. Ha szereted a Naruto-t, szerintem játszd végig mindegyiket, és az alapján döntsd el magad, hogy melyiket éri meg! :)


Gépre nagyon egyiket sem érdemes, mert az online rész Magyarországon a ping miatt néha szinte játszhatatlan. 1 gigás net mellett olyan lagg és késés van, hogy mire veszi az adást a karakter, és megmozdul, már 3 találatot kapott... :D Szóval ha meg akarod venni valamelyiket, akkor azt vedd meg, amelyik a legjobban tetszik! Ez nekem személy szerint a 4, de ízlések és pofonok. :)

2018. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem a 4et DLC-kel, abban van a legtöbb karakter és irányítás tekintetében is a legjobb az újítások miatt (pl. a main és support character cserélhetnek, kör végén nem töltődik vissza az élet, stb.)

a Revolution-t kerüld, az a legrosszabb

2018. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg, ha jól van megcsinálva akkor kipróbálnám, de hacsak a storyt nézem akkor az 1-2 annyira nem érdekel, de nincs ismerősöm aki próbálgatta volna és videók alapján picit élhetetlennek tűnik 1-2 dolog.. nem tudom, hogy a pvp, harc része megközelít e egy árban hasonlót, vagy majdnem hasonlót (MKX, DBFz) Netben amúgy sem vagyok erős sajnos.. :| Ha a harcrendszer annyira nem jó és nincs túl sok lehetőség, akkor semmiképpen sem veszek. Kipróbálgatom köszi a tippeket. :)
2018. jan. 28. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!