Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban már 40500ft-ot elköltöt...

Lolban már 40500ft-ot elköltöttem. Mennyire sok ez?

Figyelt kérdés
Természetesen nem egyszerre, de minden hónapban szántam rá pár ezret.

2018. jan. 23. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha élvezed a játékot, örülsz annak amit vettél, és már úgyis elköltötted, akkor már nem mindegy? Utólag már csak bosszankodni lehet rajta, aminek semmi értelme nincs.


Rengeteg pénz, de ha ez így neked jó, akkor nem ártasz vele senkinek.

2018. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Kibírható, ennél jóval többet is eltudsz költeni értelmetlen dolgokra.
2018. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Mivel egy ingyenes játékról beszélünk elég sok. Főleg hogy hős kinézeteket lehet csak venni, játékbeli előny semmi.
2018. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Szerintem az egyik legnagyobb pénzkidobás az életben a skinek vétele.
2018. jan. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem az egyik legnagyobb pénzkidobás az életben a skinek vétele."


Elementalist lux skilleknek nincs kontrasztos határvonaluk szóval könnyebb bekapni őket, az új vayne skinre mig mindig azt hiszem hogy ashe. vannak olyan skinek amik valódi előnyt szereznek. Nidale spare skinekről meg ne is beszéljünk. Még jó, hogy nem játsza senki.

2018. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tartom soknak én körülbelül 250 ezer Forintot tettem a játékba.
2018. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Akik szerint a skint venni hülyeségek, azok mondják már el nekem hogy miért játszanak. Én a játékélmény miatt, és nekem nem mindegy hogy 40 percen keresztül mit nézek heti 3x... Ha van rá lehetőség, én is megveszek 1-1 skint amivel szemezek. Ha nem lenne pénzem, akkor ez lenne az első amin spórolnék, de örülök hogy van rá lehetőségem hogy magas grafikán játszak és a legszimpatikusabb skint rakhassam kedvenc hőseimre.


És inkább hálás kellene lenni azoknak akik költenek, mert belőlük él ez a játék, és szerencsére akinek nincs pénze ilyesmire, az sem indult hátrányból, mint pl. a WoW-ban, vagy bármilyen ingyenes játékban.

2018. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
220.500 ft :D a tiéd tökéletes
2018. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!