Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert imadjak ennyire sokan...

Miert imadjak ennyire sokan ennyire nagyon ezt a PUBG-ot?

Figyelt kérdés
Mitol ter el a tobbi survival ,vagy deathmatch szeru jatektol?!?!

2018. jan. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
A hype elviszi a hátán, mint hajdanán a LoL-t vagy a CS:GO-t. Csak ez még dögunalmas is.
2018. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Semmitől se tér el. A hírnevének egyszerű oka van: nem nulláról indult, mivel ARMA módként kezdte, így volt már mögötte egy stabil rajongói tábor. Nem kellett küzdenie azért, hogy a legelső játékosait megszerezze és megtartsa. Aztán mivel az early acces megjelenése napján egyből elég szép eladásokat produkált mindenki felfigyelt rá, köztük a youtubesok, streamerek is, azok meg mivel ezzel játszottak a nézőik is egyből megvették. Ennyi az oka annak miért ilyen népszerű ez a bugos valami.
2018. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert már önmagát gerjeszti az egész. Én sem értem, mit csipnek benn annyira ( tettem bele közel 20 órát haverok unszolására kölcsön accounttal ) de egyszerűen nem tudott megfogni.


Szerintem inkább arról van szó, hogy mindenhonnan ez folyik, az egyszerű user meg megveszi, mert ugye biztos jó játék ha ennyien tolják, aztán azt se tudja mi fán terem az egész, de arra tökéletes, hogy délutánonként el van vele pár órát.

2018. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem jelenleg benne van kb 120 órám. A játéknak nem kétség: vannak hibái. Megjelenés ellenére sem tökéletes, mondhatni, hogy nem egy megjelent játék.

Ezeken félretéve teljesen játszható és élvezhető, feltéve, ha van sikerélményed, jó vagy benne (enélkül egy multiplayeres játékot sem tudok élvezni). Nekem alapból egy kihívás már csak ez: minél jobban játszani.

Az előbbi a kis személyes célkitűzésem, ezen felül megfelelő haverokkal szerintem nagyon élvezetes, egyedül nem is szeretek játszani. 4 fővel lényegében kiteljesedik a játék, akár elég komolyan lehet tervezgetni ki honnan, mikor támadjon, mit csináljunk stb. De duoban szintúgy élvezem :)

Ezt így ebben a formában egy játéktól sem kaptam még meg. (Arma kimaradt az életemből :/ )


Hasonlónak tekinthető játék esetleg a Rust mondható, amivel játszottam. Abból a játékból pedig ez az akció részét képzi sokkal koncentráltabban. Nem kell farmolgatni, házat építeni, majd hajnal 4-kor kiradelnek vagy 20an és oda minden... tehát csak belépek a játékba, gyorsan felszedek valami fegyvert és mehet az embervadászat :)


Magát a játékot nagyon sokféleképpen lehet játszani, akár unalmasan is bokorról bokorra ugrálni és a végén 1-2 emberrel megküzdeni... ezt én sem élvezném. Mi nem is feltétlen a megnyerésre megyünk, hanem a killre, de végső soron ugyan úgy vacsizhatunk csirkét :D

Egy dmtől pedig abban különbözik, hogy ha itt lelőnek akkor annak van tétje, nem fogsz egyből újraéledni, ebből kifolyólag kell taktikázni, jól kommunikálni, infózni csapattársakkal és nem meggondolatlan dolgokat csinálni. Ha mégis, akkor legalább együtt csináljuk :D


Én nem szálltam fel a hype vonatra, még csak streameket sem néztem. Haverok mondták vegyük meg, hát megvettük. Rustban(modolt), Fortniteban és H1Z1ben is próbáltuk már a battle royalet, tehát nem volt egyikünk ellenére sem.


Tehát amiket ki tudok emelni: taktika, haverokkal élvezetes, számodra megfelelő játékstílusban tudsz vele játszani.

Nehéz pontosan azt leírni, hogy miért is jó. Külső szemlélőként egy stream sem egy nagy szám. Legalábbis én azelőtt egyet sem néztem, most már néha-néha belenézegetek 1-2be :) Engem/minket megfogott.

2018. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!