Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért változott meg a club...

Miért változott meg a club penguin?

Figyelt kérdés

Régebben, amíg játszottam, csak felmentem a neten, bejelentkeztem.

Most 2 féle van a disney-es meg valami rewritten, most melyik az igazi? Már vagy 2 éve nem játszottam, Nagyláb volt az accountom neve, nem enged belépni.

A disney-eset le kell tölteni, csak kíváncsiságból felmentem volan nosztalgiázni egy picit, mi van a pingvin klubbal, valaki elmagyarázná??

Előre is köszi.


2018. jan. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A régi club penguin megszűnt, végleg bezárt, szóval a régi accodnak is lőttek, csinálhatsz újat a rewritten-en vagy a disney-ben, amelyik tetszik.
2018. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért szűnt meg?


Ja és mi a különbség a rewritten meg a fos disney között?

2018. jan. 24. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert nem volt elég a nép rajta, ha nincs bevétel, akkor az a fejlesztő pénztárcájára megy. Miért üzemeltetne bárki is valamit, ami csak viszi a pénzt? Értelmetlen.
2018. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igaz, de nagyon sek ember vásárolt membershipet, én speciel 4-5 X voltam memberes 1 hónapig


de mi a különség a disnep -es meg a rewritten között?

2018. jan. 25. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A disney-t az eredeti CP üzemelteti, de egy kalap fos.

A rewitten meg dettó ugyan az mint a régi CP volt, csak nem a régi tulajoké.

Szóval ha nosztalgiázni szeretnél akkor a rewittenre menj, és is most ott vagyok nosztalgiából :)

2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. febr. 1. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!