Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerek startlap meg van...

Gyerek startlap meg van valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy olyan 5-6 éve még volt egy gyerek startlap nevű oldal. Kisgyerekként nagyon szerettem ott játszani. Volt ott 2 kedvenc játékom: egy sárga koala és egy kék kutya. Na ők énekeltek és lehetett velük játszani. Nagyon szerettem és most így évek múltán vissza akartam menni egy kicsit nosztalgiázni ezért gondoltam újra játszok vele. Gyerek startlap még mindig van, de már korántsem olyan mint régen. Nagyon rossz lett és már nem találok semmi olyat ami régen volt. Nem tudjátok mi ez a koalás játék amivel régen játszottam? Vagy valahol a régi startlap? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 26. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat! A sárga koala és a kék kutya ugyanabban a játékban vannak...ennek keresem a nevét :)
2018. jan. 26. 18:02
 2/3 adamsimon ***** válasza:
Szia! Sajnos a régi játékoknak a nagy része megszűnt. :(
2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh hát akkor én ennek valszeg búcsút intek. Azért köszönöm a válaszod :)
2018. jan. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!