Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire gáz 19 évesen Minecra...

Mennyire gáz 19 évesen Minecraftozni?

Figyelt kérdés
12 évesen nyomattam ezt, tegnap letoltottem egyik ismerosommel akivel régen nyomattuk és újra elkapott a varázsa. És most azon gondolkozunk hogy megvesszuk.

2018. jan. 29. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben sima, survival minecraft vagy modokkal jatszotok, addig semmi gaz.
2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Majd a 4k-t akarjuk venni.

Egyszeru szerveren survival-ban nyomatjuk.

2018. jan. 29. 11:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az!
2018. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, még huszon évesen sem az, sőt még ennél idősebben se :)

Néha haverokkal csinálunk egy szervert és ott játszunk, általában modolt minecrafttal. Közben beszélgetünk, teljesen jó szórakozás, egyáltalán nem gáz.

2018. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 45 múltam és wow-ozok a mai napig a kezdetektől. Nincs ebben semmi gáz, csak ne menjen az ambíciók rovására.
2018. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened, magadnak éled az életed, vagy másoknak. Ha magadnak, akkor magasról sz**d le, mások mit mondanak. Sokkal boldogabb leszel, mint azok, akik megpróbálnak mindenkinek megfelelni, és mások véleményének alárendelni a sajátjukat.
2018. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 he84 ***** válasza:
60%

Miért lenne gáz? Egyáltalán nem az, hidd el. Én még te nálad is idősebb vagyok, valamivel 30 felett, de még 40 alatt, mégis szeretem én is a Minecraft-ot. Jól elvagyok vele így-úgy, még akkor is, ha hozzá mod-okat is használok. Aki szerint gáz, az leragadt és pont attól gyerekesebb, nem a játék gyerekes, ha netán erre is célzol, hogy ezért is gáz-e. Ne az számítson, hogy egyesek lehordják a játékot és azokat, akik játszanak vele. Ha te szereted, az a lényeg és nem mások esetleges rosszallása. Én biztosan így vagyok vele. Ráadásul a Minecraft néhány szempontból többet takar, mint amennyi látszik belőle. Mint például a vöröskő technológia, ami benne van. Ugyanis lehet a segítségével különböző kis szerkezeteket is építeni akár kreatív módban, akár túlélő módban. Még egyszerűbb processzorokat is lehet csinálni, de ahhoz már profibb, tapasztaltabb tudás kell. Ha gondolod, akkor nézz utána. Engem mondjuk nem annyira érdekel a vöröskő része. Én ritkán használom, ha használom is, akkor főleg kreatív módban, ám csak 1-2 kicsi nagyon egyszerű dolgot tudok vele csinálni, de nem bánom.


Ráadásul én nem ismertem korábban kamaszként a Minecraft-ot. Egy régi jó barátom által ismertem meg 2014. végén anno, aki hasonló korosztályban van mint én. Eleinte nem fogott meg annyira a játék, de aztán egyre inkább megtetszett és megszerettem. Néha mesélt róla, mutatott belőle (ő akkor már több mint 5 éve ismerte), majd elkezdtünk néha multizni 2015-ben, avagy 2015-től csak mi ketten privátban. Multizáson belül tanított erre-arra, jól elvoltunk, de persze néha singleplayer-ben is nyomtuk külön, ami később is megesett/megeshet bármikor. Eleinte kreatív módban, később túlélő módban is. Azóta is olykor multiztunk, talán még fogunk, nem tudom, majd még kiderül. Most több mint fél év után néhány hete ismét singleplayer-ben játszok vele olykor.

2018. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem "gáz". Maga ez a kifejezés hogy a "Minecraft gáz/gyerekes" nem maga a játéról és annak tartalmáról terjedt el, hanem a játékot övező community miatt, és nem is annyira a játékra, hanem a játékosok 90%-t kitevő kinderkommandóra értendő.

A játékkal magában semmi gond nincs, kikapcsolódásra haverokkal, de akár egyedül is tökéletes.

Meg az egyes modokról nem is beszélve, amiket egy 10 éves gyerek megsem értene.

Vedd meg nyugodtan ha gondolod, bár az alap szerverek játszhatattlanok a már említett community miatt. Hostoljatok egy sajátot azt hajrá :D

2018. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én 23 évesen, srácként Simsezek és az egyetlen játék amit várok következő évre az a Sims 5, szóval nem gáz

pedig az örökzöld kedvenceim között Silent Hill 2 és God of War 3 van

2018. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29 vagyok a mai napig aktívan játszom. A mások kritikái meg nem érdekelnek.
2018. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!