Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jatekoknal miert csikoz a kep?

Jatekoknal miert csikoz a kep?

Figyelt kérdés

Pc-n jatszok 1920x1800as tv minotoron...

Peldakeppen a banishedet hozom fel..

A jatek tamogatja az 1920x1080at, ha egy helyben van a kep es csak a kis emberkek mozognak/idojaras valtozik nincsen semmi baj,szep a kep...

De ha a kamera mozog (jobbra-balra pl) akkor visszintes csikokat latok fentrol lefele menni...tobb jateknal is igyvan,



2018. jan. 30. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami hardveres hiba lehet, videókártya. Esetleg ha poros érdemes kipucolni, ha nem tetted volna még meg. Esetleg pasztázd újra, ha passzív hűtéses, akkor lehet érdemes rá szerelni egy aktív hűtést. Gépháznak legye jó szellőzése. De mindezek előtt érdemes kipróbálni egy másik vga-val, ami biztosan jól működik. Ha nem a kártya, akkor a monitor.
2018. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ki van tisztitva,aktiv hütéses,,,

a gépház annyira jól szellőzik hogy hiányzik az oldala :D

régi monitornál is csinálta,csak ugye az joval kisebb volt,annyira nem volt feltünő ,és nem is nagyon érdekelt...

2018. jan. 30. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
MIlyen jellegű a csíkozódás? Lehet hogy te a screen tearingről beszélsz, ami képfrissítés és az fps aszinkron viselkedése miatt alakul ki, főleg magasabb fps mellett.
2018. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ohm..ahogy fordul a kamera vizszintes csikok jonnek fentrol lefele,,

120 Fps van a jatekban

2018. jan. 30. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. Reméljük nem hardveres hiba és van rá magyarázat.
2018. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékban próbálj meg bekapcsolni egy frame limitert, hátha úgy nem csinálja.
2018. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Probaltam mar mindent :/ kulfoldi forumokon is olvasgattam,de semmi..

Terrariaban nem csinalja,,,mashol igen

2018. jan. 31. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor passz.
2018. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld valahogy megörökíteni a csíkozást és úgy kérdezni, hátha valaki tud okosat mondani.
2018. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!