Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megtanulni a...

Hikiliki kérdése:

Hogy lehet megtanulni a legkönyebben pókerezni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ha élőben társaság legyakorolja veled , vagy ha magad egy paklival és egy könyv alapján leköveted a parit és látod mi a buli ... Van pár jó oktató videó de az ismétlésnek hasznos .
2018. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen, annál talán már csak a black jack egyszerűbb játék. Megnézel egy kört youtube-on és mindent tudsz az induláshoz.
2018. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Legkönnyebben játék közben tanulod meg, de ha nincs hol tanulni, játszani akkor ajánlom például a poker magyarország játékot nagyon sokan játszanak vele köztük én is én tulajdonképpen ott tanultam meg játszani.
2018. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Legkönnyebben játék közben".


Gyere. A regek imádni fognak.

2018. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ebben a sorozatban benne van minden: https://www.youtube.com/watch?v=Pvxx3Mtsoys&t=2s

Ha ezt a sorozatot megnézed 1-13-ig akkor már hatalmas lépést teszel előre hogy megtanulj, de ez még nem elég mert sokat számít ezek az ismeretek mellett a tapasztalat, a különböző játékstílusú emberek kiismerése, sőt még a szerencsének is közre kell játszani hogy sikeres pókerjátékos legyél.

2018. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!