Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of legends probléma?

Leauge of legends probléma?

Figyelt kérdés
A Leauge of Legends be az lenne problémám hogy egy bizonyos hőssel s osztályzatot kaptam, DE nem kaptam ládát vele(megvan a hős.ebbe a szezonba még nem volt vele ládám)akkor a riot supporton belül milyen kategoriát kéne kiválasztanom?

#Leauge of legends.riot support #probléma.hiba
2018. jan. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak azt kérdezném meg.

Kaphatnál ládát?

2018. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen pont mikor elkezdtem a meccset akkor irta h 10 perc mulva lehet kapni...vajon ilyenkor nem "aktivàlodik"?
2018. jan. 31. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, játsz még egyet.

First win se számít pl ha azt irja 5 perc múlva lesz, és te mész egy 30 perces meccset amit nyersz, nem adja meg.

2018. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okè...köszi a segitsèget
2018. febr. 1. 06:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy héten 1 láda eshet, ezen felül egy hőssel egy szezonban csak egy ládát szerezhetsz. Hiába tolsz te egy héten át 50 különböző hőst S osztályzattal, csak egy ládát fog dobni, ahogy hiába mész egyetlen hőssel egész szezon alatt és szerzed be az S értékelést, egy hős->egy láda/szezon.
2018. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam
2018. febr. 1. 15:53
 7/7 anonim válasza:
42%
Én egymás után kaptam két ládát, mert s szintet értem el két különböző hőssel kb 30perce :D
2018. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!