Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért crashel a techguns mod...

Miért crashel a techguns mod minecraftban?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak annyit szeretnék leírni hogy állandóan crashel a techguns mod és nem tudom miért kéremszépen ha valaki tud valamit hogy miéyen mod kell még mellé az írjon előre is köszönöm :)

2018. febr. 4. 23:16
 1/5 he84 ***** válasza:
Először is ehhez tudni kéne, hogy használsz-e a Techguns mod-on kívül más egyéb mod-okat is a Minecraft-hoz, vagy nem. Ugyanis ettől is függhet hogy crash-el. Vagyis ha nem kompatibilis 1-2 másik használt mod-al. Ha ezen kívül nem használsz más mod-okat, akkor nincsen szó kompatibilitási hibáról, hanem a Techguns mod maga bug-os, vagyis hibás. Még akár az is lehet, hogy az előbb említettek közül egyik se, hanem az lehet még, hogy a Forge-od hozzá nem megfelelő verziójú hozzá. Bár erre kisebb az esély.
2018. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem he84 megfelelő a forgeom nem használok más modot és 9minecraftról töltöttem le de ha találsz olyan weblapot ahol nem crashel azt megköszönném
2018. febr. 7. 16:23
 3/5 he84 ***** válasza:

Értem. És biztosan a Forge alverziója is jó hozzá? Mert nem mindig mindegy az se, próbáld azon belül esetleg a legfrissebbel a bizti kedvéért. Plusz mint mondtam, az is lehet, hogy bug-os a mod és ezért nem fut. Ilyen esetben pedig leginkább a mod-nak a készítője tud eljárni, hogy kijavítsa a bug-ot. Itt egy másik link az általad használt mod-ról:

[link]

Ezek közül természetesen a legújabbat javaslom, ha 1.12-es Minecraft-ot, Forge-ot használsz. Vagyis a 1.12.2-2.0.1.1-es verziót. És mivel láthatóan Alpha verzióról van szó, így esélyesebb az, hogy mégis bug-os, nem is csoda. Alpha verziókon belül gyakrabban, nagyobb eséllyel megeshet.

2018. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
he84 neked működött az a link amit bemásoltál?
2018. febr. 28. 18:54
 5/5 he84 ***** válasza:
Ezt hogy érted? Úgy hogy betöltődött-e jól a tartalma a letöltésekkel együtt, vagy pedig úgy érted, hogy én letöltöttem-e én is a Minecraft-hoz és kipróbáltam-e? De azért mindegyikre válaszolok. A link tartalma nálam megfelelően betöltődött és nem töltöttem le, nem próbáltam ki ezt a mod-ot. Csak mert segítek mod ügyben, az nem azt jelenti, hogy akkor tutira ki kell próbálnom azt az adott mod-ot. Főleg mivel általában is vannak közös jellemzőik a mod-oknak, főleg technikai jellemzőik.
2018. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!