Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket is teljesen kikészítet...

Titeket is teljesen kikészített a Life is strange Before the Storm befejezése?

Figyelt kérdés
Persze jó értelemben, én teljesen odavagyok mind az alap Life is Strange-ért mind az előzménytörténetért

2018. febr. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Egy kicsit sem, de én az eredetitől sem voltam elájulva.
2018. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén szólva nem tetszett a 3. epizód. Úgy éreztem, rosszul osztották be az időt a fejlesztők. Persze mentségükre szóljon, hogy be voltak határolva az eredeti játék sztorija miatt, de azért örültem volna, ha érzem az első két epizódban megtett döntések hatását. Az alapjátéknak is ez volt a legnagyobb hibája, mert nem ágazott szét a történet, hanem a végén megkaptuk a klasszikus kétgombos döntést. Mintha nem is lettünk volna hatással a cselekményre.
2018. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es: Végre valaki aki ugyanígy van ezzel. Engemet eddig mindenhol lehurrogtak amikor megjegyeztem mi értelme volt az eredeti játék döntéseiben, hogyha attól függetlenül csak két lehetőség közül választhat az ember, azt se úgy, hogy az előtte lévő döntéseink kihatással lettek volna rá.

Ebből a két döntésből is úgy, hogy csak az egyik az eredeti befejezés, amit annak is szántak a készítők (meg is látszik a kidolgozásán), a másik meg csak gyorsan össze lett doba, hogy meglegyen a választhattam befejezést érzést.

2018. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

#3: Pontosan. A védői mindig azzal jönnek, hogy lehetetlen lett volna megcsinálni, mert túl bonyolult a történet, blabla. Kezüket csókolom, az 1997-es Blade Runner játéknak 13 teljesen különböző befejezése volt, és a szereplők, helyszínek minden végigjátszáskor variálódtak, úgyhogy a "bonyolult sztori"-dumát el lehetne felejteni a LiS esetében.


Szerintem azért van kicsit túlsztárolva a Life is Strange, mert sokaknak ez volt az első ilyen narratív jellegű kalandjátékuk, és ez az újdonság erejével hatott.

2018. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hype tényleg amiatt van csak körülötte, amit írtál. Szeretem az eredeti játékot (Before the Stormmal még nem játszottam), kedvenceim között lesz a műfajon belül, de egyáltalán nem olyan jó, mint amennyire be van állítva. Főleg nem ezzel a befejezéssel. Az meg nem indok, hogy technikailag nehezen lett volna megvalósítható, hogy az addig hozott döntéseink hatással legyenek a játékra. Telltale megtudja csinálni/csináltatni, hogy a döntéseink kihatással legyenek a játék végére, akkor nehogy már egy Square Enix ne tudná megoldani. Vannak benne hibák, amiket még elnéz az ember, de ezt az összecsapot végét (jobban mondva az egyik végét attól függően, hogy mit választ a játékos) nem tudja az ember nem felhozni a játék hibájának. Még animációlag se volt nehéz megcsinálni, mert olyan sok munkájuk már nem volt vele (tanultam animációt, így minimálisan rálátok a dolgokra). Azon se lepődnek meg, ha az utolsó pillanatban döntötték csak el, hogy legyen választási lehetőség a végén.
2018. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Példát lehet venni a Heavy Rain-ről is: minden egyes karakterének többféle sorsa lehet, így összesen 22 féle epilógusváltozatot lehet elérni. Csak a főhősnek 7 befejezése lehet.

Alig tudtam elhinni, hogy a Life Is Strange, amibe egyértelműen rengeteg energiát és figyelmet fektettek, ilyen beszűkült lett az 5. epizód végére. Sokkal jobban lehetett volna ezt megcsinálni, de ehhez az is kell, hogy a fejlesztők ne ijedjenek meg attól, hogy különböző döntések különböző helyeken szakítják meg a játékot. Ezt még olyan játékok is bevállalták, amik egyébként abszolút nem döntéseken alapulnak (lásd S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl, egy "szimpla" FPS, aminek 5 hamis és 2 valódi befejezése van. Utóbbiak elé egy egész pályát betoldottak, hogy még szenvedni kelljen értük).

2018. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello lehet egy nem ide illo kerdesem?

A lis:bts bonusz epizodjat h kell megnyitni? Nem talalom sehol, vegig vittem irta a vegen h ne felejtsem el megcsinalni de sehol nem dobott fel semmit h kezdjem nem ertem :/ elore is koszi a valaszokat

2018. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!