Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincs az Xbox-hoz adapter és...

Nincs az Xbox-hoz adapter és töltő Rendeltem egy használt xbox 360-at. És csak az xbox-hoz kaptam töltőt és HDMI kábelt hozzá. A kontroller töltő sincs bent, és még a tv-hez való adapter se. Ezeket nekem kell megvenni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Használtan vetted, el kéne olvasni a leírást hogy mit kéne tartalmaznia!

De amit írtál nem teljesen tiszta.... ,,Nincs az Xbox-hoz adapter és töltő" ,,És csak az xbox-hoz kaptam töltőt"

Ezt azért kifejtenéd?

2018. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xbox kontroller elemes nem? Milyen töltőt akarsz hozzá?
2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan mire gondolsz úgyhogy feltétlezek pár dolgot. Az "Xboxhoz való töltő" az gondolom a táp. A HDMI kábel pedig bezony a "tvhez való adapter" mert azt kell a TVbe dugnod. A kontrollerhez alapból újonnan sem jár se akku se töltő. Ha nincs és ilyet akarsz lehet venni, de legtöbben inkább tölthető elemeket vesznek és elemtöltőt.
2018. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!