Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far Cry 1 textura hiba,...

A Far Cry 1 textura hiba, hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!, még meg van nekem a far cry 1 cd, je gondoltam megint elkezdek vele játszani mint a régi szép időkben, telepítés után a játékban nagyon, de nagyon fényes minden, illetve pár textura 1szinű.. vagy azis meglehet hogy nincs sok választ elfogadok ugyan is utána néztem de nem találtam megoldást erre.


Gép amin játszani szeretném:

-Windows 10 professional 64bit

-i3-4160 3,60Ghz

-GTX 1050 Ti 4GB OC

-8gb ddr3 ram



2018. febr. 7. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ emlékszem nekem is ilyen problémám volt vele, legalábbis hasonló. GT 630-as videókártyával.


Sajnos ez egy régi gépen volt, és az oldotta meg, hogy egy régi drivert telepítettem fel. Sajnos ez modern hardvernél fogalmam nincs, hogy hogyan oldható meg.

2018. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Patchet feltelepítetted?

Ha tudsz angolul, itt részletesen leírják, hogy hogyan lehet modern gépeken futtatni: [link]

2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!