Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 500 gb ps4 szerintetek elég,...

500 gb ps4 szerintetek elég, vagy 1tb lenne az ajánlott így 2018-ban?

Figyelt kérdés
Június 9.-én lesz a days of play akció és ha minden igaz, 64990ft áron lehet majd hozzájutni az 500gb változathoz. Végre olyan áron, ami számomra is megfizethetőnek tűnik, játék típustól függően azért 20 játékot rá lehet telepíteni nem? Meg nyugodtan letörölhetem ha kevés a hely, ha accountomhoz van társítva a játék kulcsa, akkor bármikor úja letölthetem és feltelepíthetem, maximum kicsit macerás, de ennyi nem? Szóval laikusként nekem az 500gb is tökéletesnek tűnik
2018. febr. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális ember nem tart fent a gépén 20 játékot, de pl. én nem vagyok normális, mert én egy időben egy csomó multiplayer játékkal játszom- három CoD, Battlefield 1, Destiny, SW BF II, Titanfall II és már meg is telt az 500 GB. De az átlagembernek, aki főleg single player játékokkal játszik, bőven elég az 500 GB. De egy USB 3.0-s külső winchesterrel akár 5TB-ig is bővítheted.
2018. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 játék? Az igen... én összesen max 2-3 játékkal tolom, de kinek mi az igénye. 500 GB-re nem fog annyi ráférni, főleg ha ezek mind nagyobb címek.
2018. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!