Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emberek nem tudtam hova...

Máté Fekete kérdése:

Emberek nem tudtam hova tegyem ezt a kerdest de ugy dontottem berek kategoriaba teszem Jo lesz itt?

Figyelt kérdés
.na az volt h haverjaimmal jatszottunk gta5 szerepjatekot ps4 en es egy ember becsatlakozott szivatott minket meg minden aztan kirugtuk majd egy 15p mulva egy masik ember is csatlakozott azt mondvan (angolul) : a kirugott embernek dolgozik es tudja az ip cimunket es hogy fel teszi a darkwebre aztan a parti vezetojevel akart beszelni azt mondta amit az elobb irtam es egy par perc mulva a parti vezetoeje kilepett es nem volt online csak egyszer de meghivtam egy partira de amint megkapta a meghivot ujra offline volt nem tudjuk mit tegyunk kerlek ha valaki tud azonnal segitsen! Reportoljuk vagy mi?
2018. febr. 8. 23:46
 1/3 anonim válasza:
Ez hülyeség húzd ki a router és dugd vissza rögtön más lesz az ip-d ha nagyon aggódsz!Kamu átverés szerintem!
2018. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez full hülyeség. A másik népszerű kamu fenyegetés külföldön, hogy "apám a nintendonál/playstationnél dolgozik ám, és letilt benneteket egy életre"

Ne legyenek emiatt álmatlan éjszakáid.

2018. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az IP címeddel sokra nem megy, mivel a mai világban dinamikus IP-k vannak, lekapcsolod a routert majd vissza és hopsz, máris új IP-d van, ennyi volt. Max az országot tudod belőni az IP-vel, de ennyi.

És ha feltenné dark webre? Mi lenne vele? Lakcím abból nem lesz, pont azért mert folyamatosan változik az IP-d.

2018. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!