Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tört minecraftot nem lehet...

Tört minecraftot nem lehet felfrissíteni a legújabbra vagy csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés
Team extreme verzió 1.8.9-ig működik, de fölötte nem. Beállítom hogy verzió legyen 1.12, de ha rámegyek a playre nem csinál semmit, nem kezd el tölteni/updatelni. Esetleg manuálisan valahogy meg lehet oldani vagy csak én nem találtam hogyan kell? Most kezdtem/kezdenék el vele játszani.
2018. febr. 9. 14:00
 1/6 he84 ***** válasza:
Én a Titan Minecraft Launcher-t használom, ezt ajánlom neked is, mert ezzel biztosan lehet jól frissíteni, váltani újabb verzióra is.
2018. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én az eredeti Minecraftot ajánlom!Tudsz skint berakni,eredetis szerókra menni pl.hypixel,mineplex.és elmondhatom a barátainak hogy eredetis van és menő leszel.7000 forintot sajnálsz erdetire.?!
2018. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
UI az eredeti Minecraftot minecraft.net tudod megvenni
2018. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
A kérdező nem ellenjavaslatokat kért a tört Minecraft ellen. Nem mindenki teheti meg, hogy megvegyen ezt-azt és az is lehet, hogy másra is gyűjt pénzt, aminél valóban fontosabb. Jaj, ez a menőzés,... Ne azért vegyen valaki valamit, vagy csináljon valamit, mert akkor menő lesz. Egyrészt nem biztos, hogy menő lesz tőle, másrészt ez nem kifejezetten cél, harmadrészt meg némiképp gyerekes.
2018. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megtehetném, hogy megveszem, de én szeretem előbb kipróbálni a játékokat, csak aztán megvenni. Ami tetszik azt úgyis megveszem, támogatom a fejlesztőket.
2018. febr. 12. 17:48
 6/6 he84 ***** válasza:
Nincs mit. Részben egyetértek a hozzáállásoddal, hogy előbb talán érdemes kipróbálni.
2018. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!