Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékért érdemes Xbox...

Melyik játékért érdemes Xbox One-ra kiadni a pénzt?

Figyelt kérdés
Melyik az amelyik megéri az árát, mert van benne olyan mennyiségű tartalom és játékélmény? A Witcher 3-al voltam úgy hogy na ez megérte. De mondjuk az új Wolfenstein abszolút nem. (pedig az előző bejött)
2018. febr. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Xboxnál jelenleg egy kicsit másképp kell gondolkodni. Mivel a megjelenést és az utána lévő pár évet nagyon elrontották, így mai nap jelenleg nincsenek igazán Xbox exkluzív címek, hanem Microsoft Exkluzívak, amik megjelentek PC-re is.


Elmondom miért érdemes 2018-ban Xboxot venni, és eldöntöd hogy szükséged van e rá, vagy sem.


- Vannak olyan Microsoft címek, amik rohadt jók. Ha nincs egy erős PC-d, ezek csak Xboxon elérhetőek, és nem is mindegyik. Halo sorozat, Gears of War, Sunset Overdrive (ez épp egy kivétel, csak Xbox One-n van, és minden pénzt megér), én szerettem a Recore-t is, stb.

- Play Anywhere. Ez azt jelenti, hogy ha digitálisan veszed meg a játékot, megkapod PC-re is, Xboxra is. Két példányt egy áráért. Ha elkezded PC-n a gamet, folytathatod Xboxon, közvetítheted egyiket a másikra, stb. Gyönyörűen szinergizál a Windows 10-el.

- Az újonnan megjelenő Xboxos multiplayer játékok crossplayesek a PC-ssel, így játszhatsz Xboxon akár a PC-s haveroddal is multiplayerben.

- Gamepass. Havi 2500 Ft-ért több mint 100 játékot kölcsönzöl, amikből konkrétan minden féle van, minden igényt kielégítenek vele. Az újonnan megjelenő Microsoft címek ebben a gamepassban örökre benne lesznek, már a megjelenés napján. Megjelenik egy új MS játék, de nincs pénzed? Sebaj, 1 hónap gamepass, 2500 Ft, és tolhatod is.

- EA Access: Ugyanaz mint a Gamepass, csak olcsóbb, és 50 játékkal (Titanfall 2, Need for Speed, Battlefield 1, stb.)

- Vissza kompatibilitás. Xbox-ra jelenleg nyugodt szívvel lehet játékot gyűjteni, ugyanis vissza komaptibilis az Xbox 360-al, és a jövőbeli Xboxok is azok lesznek mindegyikkel. Komplett játékkonzolt kapsz, nincs lekorlátozva egy generációra.

- Pénztárcádtól függ, de jelenleg multiplatform címekre a legszebb képet az Xbox One X adja.

2018. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Most olvastam el újra a kérdésed, és szerintem félreértelmeztem. Már megvan az Xboxod, ugye? :)
2018. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, utólag visszaolvasva elég rosszul fogalmaztam meg.
2018. febr. 9. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Shadow of Mordort én szerettem, a Wart már kevésbé mert elég hamar unalmassá vált számomra, de a Mordor már olyan árban van hogy nyugodtan be lehet ruházni rá

Saints Row 4 nem tudom milyen Xbox One-on de én azzal nagyon sokáig el tudtam lenni mert hatalmas ökörség az egész

Batman Return to Arkham is megéri, már csak az Asylumért önmagában de a City is szórakoztató

jön a Far Cry 3 remaster, azt majd mindenképp szerezd be

2018. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AC Origins is megéri, ha nem toltad túl sokat a korábbi részeket.
2018. febr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!