Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telepíthetem egy másik konzolr...

Telepíthetem egy másik konzolra a Diablo 3 játékomat, ha azt én már a sajátomon évek óta játszom? (Ps3)

Figyelt kérdés

Unokatesómék kaptak egy ps3-at, mivel ketten vannak, állandóan ölik egymást, hogy ki játszon éppen.

Én már végig vittem a Diablo 3-at, manapság nem is szoktam játszani, de velük szívesen neki ülnék újra, így a probléma is megoldódna. :)

A baj csak az, hogy féltem a játékot, totál original, nem használtan vettem, és nem tudom mi lenne, ha feltelepíteném nekik. Én nem akarok megválni tőle, rengeteg éjszakám, időm van benne... :)

Ha nem lehet, inkább megveszem nekik...

Lehet, hogy buta kérdés, én nem értek hozzá sajnos, anno csak azért vettem meg a ps3-at, hogy Diablozzak rajta, nem is használom semmi másra.



2018. febr. 14. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A játékos fiókodhoz van kötve a játék, nem a gépedhez, de egyszerre csak egy gépen játszható (különben csak egy embernek kéne megvennie az egész világon, és arról telepítenék fel az összes többi gépre).
2018. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A játék fiókhoz van kötve, szóval ha belépsz az ő gépükön a te fiókodba, akkor tudják használni, de minden karakteredet látják, mivel ez is felhőben van mentve, szóval ha törölnek eladnak stb bármit, az eltűnik a fiókodról.
2018. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!