Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA V steames eredeti...

ErikValek kérdése:

A GTA V steames eredeti változatát ha megveszem kapok vele online-t is?

Figyelt kérdés
Hónapok óta gyulytok GTA 5 re és leginkább az online kell. ha megveszem steamen játszhatok online-t? (És 60 euró igaz?)

2018. febr. 15. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A GTA V-höz hozzá tartozik az online módja is ugyebár... Szóval igen.
2018. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakran le van árazva, várd meg amíg újra 25 euró nem lesz. Csak az elmúlt egy évben 12-szer volt leárazva, tehát szinte havonta.
2018. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak hol mennyi! Ezek nem steamesek, sima social club-os! De szerintem tök mind1!

2018. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már hónapok óta gyűjt a játékra, én nem kockáztatnám meg hogy egy szürkepiaci oldalról esetleg lopott kulcsot vegyen, majd elvegyék tőle a játékot. Elvileg ma este 7-től kezdődik Steamen a Lunar New Year sale, le kell hogy menjen az ára.
2018. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, ha minden igaz, ma este kezdődik a Lunar New Year Sale, akkor nagy eséllyel le lesz árazva.


Egyébként igen, az Online-t is megkapod, mivel a játék része.

2018. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, igazam is lett, most csak 30 Euró Steam-en. Remélem vártál.
2018. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi srácok már toltodik is
2018. febr. 15. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Steamen szerintem annyiból jobban megéri, hogy ott a Steam saját szervereiről patch-el a játék, amennyire tudom a Social Club saját szerverei ilyen téren nincsenek néha a helyzet magaslatán.


Jó játékot. :)

2018. febr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!