Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erre van lehetőség?

Erre van lehetőség?

Figyelt kérdés
Xbox One-ra megkaptam testvéremtől az Assassins Creed Syndicate-t dobozos változatban. A poén, hogy nincs benne magyar nyelv, csak angol és japán. A játékhoz tudom hogy készült magyar verzió, ezt le lehet tölteni a Live-ról? Én nem találtam sehol.
2018. febr. 16. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre sajnos. Nálam magyar felirat sincs, nemhogy szinkron.
2018. febr. 16. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Mármint sem az Audio, sem a Gameplay menüben nincs ott a magyar feliratozás (Hungarian Subtitle)? Az itthon forgalmazott összes verzióban (akár dobozos, akár digitális) benne volt a magyar felirat, de a japánból arra következtetek, a tiéd külpiacos import példány lehet (konzolboltokban elég sok ilyet árulnak, általában a hivatalosnál jóval olcsóbban). Sajna a magyar nyelvi fájlokat sehonnan nem lehet külön letölteni.
2018. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, értem, köszi. Szerintem nem magyar példány, mivel a tok hátulján sincs semmilyen utalás magyar nyelvre, a boltban kapható verzión pedig van. Igen, konzol boltból kaptam, elég gagyi ez így...
2018. febr. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!