Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc GTA részed?...

Melyik a kedvenc GTA részed? És miért?

Figyelt kérdés

Nekem időrendi sorrendbe:

GTA San Andreas

GTA Vice City

GTA V

GTA VI

GTA III

GTA II

GTA I

Azért a S.A a kedvencem, mert én véleményem szerint az a leg hangulatosabb. Nekem a történet is bejön, és tudom hogy a VC volt a leghangulatosabb, de valahogy a Sa volt az első amiben több lehetőség volt, nagyobb terület stb.. A GTA V is tök jó , de ott már túl van szerintem fejlesztve. De nem firtatom a szót. Tehát nekem a S.A.


2018. febr. 18. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A vice city. Röviden-tömören azért, mert rengeteget játszottam vele 12-13 évesen, és így felidézi a gyerekkorom, ha néha nosztalgiából újra előveszem.
2018. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem abszolút a Vice City. A szereplők, a történet, a kor hangulata, a zenék (ó, azok a zenék), meg a játékmenet. Minden, de minden aspektusa tetszik a játéknak.
2018. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a 4. Azzal játszottam elsőnek,talán ez is közrejátszik. De a legfőbb okok,hogy ennek tetszik a legjobban a hangulata,a sztorija,a város,a szereplők és a játékmenet,ami hibátlan,jó fizika stb. Teljesen lebilincselt az egész játék a várossal együtt,pláne a középső része,hatalmas élmény volt NYC-t bejárni. Nikot pedig nagyon eltalálták,nekem személy szerint jobban bejön egy jéghideg gyilkos mint egy gengszter.
2018. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anno 17 évesen a Vice City-vel játszottam nagyon sokat. Imádtam. Tankkal végigrongyoltam a városon, meg mindenféle hülyeséget csináltam, közbe szólt a System of a Down, a Papa Roach, meg a SUM 41 a hangfalból. Szerettem azt a kort. Hát 2005 már régen volt :) De nagyon hiányzik.
2018. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!