Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek ezek a minecraft...

Melyek ezek a minecraft modok, és ha vannak kedvenc minecraft modjaitok, melyek azok, mit tudnak, és miért Szeretitek?

Figyelt kérdés

Először is , ilyen mod nevet keresek:

1. Ahol megnézed , mi van az inventoridban, ott ki ad mellette több helyet pl barkácsasztalnak, térképnek, hátitáskának

2. Új állatok, pl: medve , vérfarkas , kecske , bogarat , hüllők

3. Valamelyik videósnál láttam hogy a felhőkön volt láda, abban tök jó cuccok , de azt egy mob védte

4. Cesser karácsonyi modban feldíszítette a házat, volt karácsonyfája,és volt ajándékja is . De ennek se tudom a nevét

Létszi a fenti írások alapján valaki ráismer valamilyen módra?

Nektek melyik mod , miért, és mi a neve a kedvenc modotoknak ?

Bocsi a fogalmazási, helyesírási hibákért, Létszi a kérdésekre válaszoljatok

Boldog új évet előre is :)



2017. dec. 28. 10:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minecraft, nem lovecraft XD
2017. dec. 28. 10:48
 2/14 anonim ***** válasza:

1. nemtudom

2. mocreatures mod

3. [link] nézd meg itt van itt több mod ami ilyennel foglalkozik

4.witercraft mod


a kedvenc minecraft modjaim a tf2 stuff mod tf2-es mobokat fegyvereket rak be a játékba azért szeretem mert imádom a tf2-őt.

meg a flansmod mert sok fegyvert meg járművet rak be a játékba

boldog új évet 2018-at :)

2018. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

és neked is boldog új évet ;)

2018. jan. 2. 08:13
 4/14 he84 ***** válasza:

Én ezeket a mod-okat szeretem, használom és esetleg ajánlom:

OptiFine (egyéb extra beállításokat ad a játékhoz, főleg a videóbeállításokhoz és az FPS terén is segít egy kicsit), Quark (kell hozzá AutoRegLib is, mert csak úgy működik), Lux Lighting, Biomes O Plenty, MO Villages, Baby Mobs és TeleToro.

Ezeken kívül is használok még párat, de úgy gondoltam, hogy elég ezeket megemlítenem.

2018. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 he84 ***** válasza:

Azóta még ezeket a mod-okat javaslom:

Vulcanite, Nether Gold Ore, Nether Ex és Crystal Caves.

2018. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 he84 ***** válasza:
Végül a Nether Ex mod-ot mégse ajánlom annyira, mert azóta kiderült, hogy van crash-elős bug-ja, plusz néha túl nehézzé teszi az Alvilágot.
2018. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ha még kellene.

A 3. az az inventory pets mod.

2018. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2018. ápr. 4. 14:16
 9/14 he84 ***** válasza:

Azóta egyéb okok miatt a Nether Ex mod-ot mégis újra használom és javaslom. Ám leginkább a Friendly Mobs mod-al együtt javaslom, ugyanis a korábban említette bug az, hogy a spóra creeper az Alvilágban, amik leginkább túlélőben robbanhatnak, azok okozhatnak néha crash-t. Így a Friendly Mobs által javaslom a spóra creeper-t a barátságosok közé rakni a Friendly Mobs mod listáján. A szellemet is javaslom a listára, mert néha megesik 1-2 szellemtermelő és úgy túl sok.


Plusz még azóta ezeket a mod-okat is javaslom akár:

Rucksacks, Bottle Milk, Crying Obsidian, Extra Rails, Immersive Food, Logical Drops, Eat The Eggs, Enhanced Snowman, Natural Baby Animals, Tree Chopper, Rustic, Simple Corn, Carvable Pumpkins, ProjectE (kissé összetett mod, ám egész jó) Recycle Iron, Ocean Floor és Slimer.

2018. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 he84 ***** válasza:
Ja és vérfarkas van például az EnderZoo mod-ban, így némiképp ezt a mod-ot is javaslom. Bár ennek ott Dire Wolf a neve, vagyis kegyetlen farkas (fehér színűek és néha vonyítanak), de végül is illik rá az is hogy kegyetlen, hisz a vérfarkasok valóban kegyetlenek. Alapból 0,1 (10%) eséllyel spawn-ol, de csakis havas vidékeken esélyes. A config-jában természetesen be lehet állítani egyénileg is az esélyét. A helyszínt viszont nem lehet állítani, hogy havas vidékek mellett, vagy helyett máshol spawn-oljon. Ám nem javaslom 30% esély felettire állítani az esélyét, ugyanis túlélőben nem túl kicsit sebezve támadnak és nem lehet őket megszelídíteni.
2018. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!