Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a top lane, Mit...

Brayen01 kérdése:

Nem megy a top lane, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már egészen 10-11 szintem óra a top lénnen játszok, d emost valamiért 33 szintesen nem megy... Egyszerüen akkárhány meccset játszok mindig ki kap a csapat nekem a statisztikám egyre jobban romlódik. Pedig régen mindig ilyen 15/3 ba végzek mots meg jó ha össze tudok szerzni 3 killt. A halálokról meg ne is beszéljünk. Nyíilván a játékstílusom és változik, hiszen régebben teljesen más felfogással játszotam. Egyébként topta általába siont szoktam vinni meg mordekaisert de az a baj velük hogy sionnal az elözőszezonba már 7 . szintű voltam de valamiért most rangedbe nem megy vele. Tudnátok adni pár tanácsot trükköt. Combókat, vagy inkább mennyek át egy másik lénre

2018. febr. 19. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Sion pedig most elég jó topra.


Vedd fel a meccseidet és nyugodtan, pár óra alatt, akár meg-megállítva elemezd ki, mit csináltál/csinálhattál jó, illetve rosszul, hol kellett volna segíteni menned, vagy épp visszavonulni, stb.

2018. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez túl komplikált dolog, sok minden miatt veszíthetsz. Lehet túl agresszívan játszol. Lehet nem wardolsz rendesen, emiatt begankelnek. Lehet túlságosan bevállalsz egy tradet, lehet kapásból counter champeket hoznak ellened.
2018. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!. A felvevés dolgot meg már intézem.
2018. febr. 19. 18:57
 4/5 anonim válasza:
36%
Töröld pls!
2018. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az hogy milyen summoner lvl-en vagy az nem szamit semmit

es nem attol leszel useful hogyha sok killed lesz mordekaisert meg ne jatsz az nem is champion feltetelezem hogy silverben vagy ott meg felesleges visszanezni a gameket mert nem tudod hogy mit kell nezni

2018. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!