Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem Overwatch GOTY-t...

Ha megveszem Overwatch GOTY-t akk rátelepithetem ingyenes verzióra? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát most hétvégén volt ingyenes az OW, tehát letöltöttem és nagyon megtetszett. Ha megveszem a GOTY verziót (mert az ingyenes verzió gondolom az alap) akk ki kell törölnöm az ingyenest, és lehúzni a goty-t, vagy beinstallálni ha dobozosan veszem meg? vagy beváltani kell vmi kódot???

2018. febr. 19. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Battle.net-en beaktiválod, és jóeséllyel kb ennyi, max letölt hozzá még pár dolgot. De ugyanaz az Overwatch van neked letöltve ingyenes hétvégére, mint mindenki másnak,s zóval szerintem ennyi.
2018. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mindegy hogy hol veszem? azt hallottam, hogy a kulcsos oldalakról (g2a) rizikós venni, mert bannolhatnak érte ha lopott kódról van szó... Ahol venni akarom, az egy internetes áruház (alza.sk) a legnagyobb szlovákiában. Itt lehet lopott cucc? vagy ez teljesen biztonságos??
2018. febr. 19. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a Blizzard hivatalos boltjából vásárolnál? Annél csak kevésbé megbízható lesz.
2018. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alza az nem egy hivatalos üzlet? Ott biztos nem lopott a cucc. De ha eredeti játékot veszel az úgyis bontatlan, még ha el is lopták volna, a Blizzardnak fogalma nem lenne arról hogy azt valaki a polcról emelte le, mivel a kód ami benne van az ő kezükből származik.
2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Lopott kód alatt nem ezt értik, amit boltból emeltek el, hanem amit online csalással szereztek be. Leggyakrabban úgy, hogy lopott kártyaadatokkal vásárolnak egy csomó kulcsot, majd azokat eladják a G2A-hoz hasonló szürkapiacokon. Mivel a kártya lopott, ezért visszafizetés történik, de mire a tulajdonos visszakapja a pénzét, a rajta vásárolt kódot már rég eladták töredékáron. Ez a kiadónak duplapofon, mert nem csak hogy visszafizetik a játék árát, de ezen felül gyakran még plusz költségeket, büntetést is kell állniuk, arról nem is beszélve, hogy semmit nem keresnek azon, hogy a szürkepiacon eladják a kulcsot. És a gyanútlan vásárló is megszívja, mert általában a lopott kulcsokat deaktiválják, így az egyetlen, aki nyerészkedik, maga a tolvaj.
2018. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös:


Én ezt tudom, és értem. De a kérdező alzáról akart venni dobozos verziót, és arra kérdezett rá, hogy lopott e, vagy sem.

2018. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!