Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfutna a pubg ilyen internettel?

Elfutna a pubg ilyen internettel?

Figyelt kérdés

Nekünk ilyen telenoros 50gb netünk van. Az a kérdésem, ha belassítják elfutna a pubg? Ilyenkor a sebessg kb 0.1mb. A last man standing, paladins, world of warships például simán fut, de a r6s-nek meg a lol-nak már kevés ez a net...

A pingem ilyenkor is általában 100 alatt marad.


A válaszokat előre is köszönöm!


Ui.: Igen, már bennem is felmerült a vásárlás aztán ha nem megy refound, de azért mégiscsak szeretném tudni, menne-e.



2018. febr. 19. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
0.1mbit/s bocsi :)
2018. febr. 19. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem hogy menne ha a LOL-nak kevés a neted.Nekem sincs egy erős netem 1Mbit-es. Letölteni 1,9MBitel szokott.Ezzel simán tudsz játszani akár PUBG-ban is és R6-al is. Habár R6-ba a játékosoknak mindig van egy minimum 60-as pingjük.
2018. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én értem de hogy lehet akkor, hogy a last man standing, a wot, a wows, a paladins, black squad (csak egy pár a sok közül) elfutnak ezzel a nettel? Az lms például egy ronda pubg (ez lehet kicsit erős :D) és mégis megy. Akkor nincs esély a pubg-re?
2018. febr. 19. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak az információk alapján következtettem arra hogy nem fog menni. Igazából próba szerencse. Próbáld meg. Veszteni nem tudsz rajta mivel van refound.
2018. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek jó ez az oldal?

[link]

Itt a frankfurti szervereken van átlag 100ms pingem. Igaz találtam még ilyen pubg ping oldalt, ott 60 volt a pingem. Ezzel játszható lesz a játék, ugye?

Meg r6s-ben sem a pingem miatt dobott ki folyton, szóval ha igen, még mindig kockázatos :/

A refound a bankkártyára tölti vissza a pénzt, ugye?


Köszi az eddigi válaszokat!

2018. febr. 20. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akit esetleg érdekelne, megvettem és tökéletesen fut. :)
2018. febr. 26. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi nem figyeltem a kérdést. De akkor remekül megy :D
2018. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!