Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abból lehet baj ha steamen is...

Abból lehet baj ha steamen is megtalálható torrentezett játékot adok a steam fiókomhoz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Úgysem fogod tudni hozzáadni.
2018. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Miért ne tudná? Amúgy nem, nem lsz belőle gond, a Steam nem fogja ellenőrizgetni, hogy legit-e egy játék.
2018. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak kényelmi funkció a steamen hogy egy helyről (a steam kliensből) indíthasd a steames és nem steames játékaidat, a steam nem ellenőrzi hogy mit adsz hozzá a fiókodhoz.
2018. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: Mert azt gondoltam, hogy a torrentes sorozatszámmal akarja hozzáadni, hiszen a másik opció a "nem Steam-es játék hozzáadása". Ez meg nem tudom, hogy milyen formában volt fent a torrenten, mert nem minden játéknak van külön nem-Steames és Steames verziója.

Korábban ugyanis volt egy kérdés, hogy a torrentes játék Steamet akar - azt gondoltam, hogy ez ugyanaz a kérdező, és így akarja kijátszani a másolásvédelmet és elkerülni a crackelgetést.

2018. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben "nem steames játék hozzáadása" opciót használsz, akkor semmi gond vele, szimplán ott lesz, de mivel nem steames játékként veszi be, eredeti játékhoz képest nem tudsz steamből modokat letölteni hozzá (már ha megtalálható a steamen) a közösségből, illetve achievmenteket se fog számolni, plusz játékkártya sem eshet.
2018. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!