Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A torrentezett játékok rossz...

Pásztor Csabika kérdése:

A torrentezett játékok rossz hatással vannak a számítógépemre?

Figyelt kérdés

Általában steamen vásárlok, de kipróbálnék párat és szívesen le torrentezném őket például Ncore-ról !

Vírust eltekintve okozhatnak ezek a játékok bármiféle bajt a számítógépemben ? Pl: teljesítménycsokkenés ..ilyenek .



2016. jún. 2. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítólag az ncore-ra nem kerülhet fel vírusos torrent (ha mégis, azonnal leszedik).
2016. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
állítólag már az utorrentbe is van vírus
2016. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy legalább is hasonló. Én egyszer megfrissítettem a µtorrentem, utána ha futott a torrent akkor drasztikusan sokat zabált a szgép erőforrásaiból, és ez durván érezhető is volt. Egy külföldi fórumon olvastam, hogy állítólag valami láthatatlan programot telepít maga mellé, amivel valakiknek bitcoint farmol a te géped erőforrásaiból. Letöröltem, feltettem egy másik verziót, probléma megoldva.
2016. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

"állítólag már az utorrentbe is van vírus"


Volt. De: egyrészt nem csak az uTorrent van, amivel torrentezni lehet (még csak az sem biztos, hogy az a legjobb), illetve a vírusos verziók nem hivatalos oldalakról kerültek ki.


A letöltött játékok törése mindig hordozhat vírust. Még a znCore-ról letöltöttek is, pedig ott tényleg többnyire elég hamar törlik a vírusos-vírusgyanús dolgokat. A gépen nem okoznak amúgy teljesítménycsökkenést (már ha nem vírusosak), de ettől még lehetnek pl eleve hibás töréssel (nCore-on azok is hamar repülnek), amik nem adják vissza az eredeit játékélményt. Illetve lehetnek csökkentett minőségű textúrával is, ami miatt szintén nem ugyanaz a játék lesz.

2016. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Hasznosak voltak :) utána nézek mindezen információknak ! Sok pacsi srácok !
2016. jún. 2. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a gépednek a torrentes játékoktól.

Csak a DENUVO miatt most már egyre kevesebb lesz.

2016. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne tölts le olyan sokat! Vagy ne tölts le Update - ket! Én pl. Le töltöttem a Call Of Duty Advanced Warfaret, és abba nem volt vírus, aztán le töltöttem a legújabb update - t és trójai volt benne! A sima Update nélküli verzió sokkal jobban megy, és jobb beállításokkal!
2020. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Általában steamen vásárlok, de kipróbálnék párat és szívesen le torrentezném őket"


Hát az elég nagy baj, ha azokat akarod le torrentezni amik már meg vannak eredetiben! Igen így vírusos lesz a géped!

2020. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@13:23


Ekkora marhaságot már rég olvastam. Mi köze a két dolognak egymáshoz? :D

2020. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az hogy aki ilyet csinál az orrba szájba tölt le folyamatosan játékokat Warez oldalakról.
2020. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!