Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC Origins-ben miért olyan...

FamiR kérdése:

AC Origins-ben miért olyan pixeles a tűz, mintha Minecraftal játszanék?

Figyelt kérdés
Majdnem full grafikán játszok,mégis néhány animáción kívűl (égő nyíl,amikor én égek vagy az npc-k) olyan szinten pixeles a tűz,hogy meg is tudnám számolni a pixeleket.(legújabb driver van fent)

2018. febr. 20. 13:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, csak az égő nyíl nem pixeles.
2018. febr. 20. 13:51
 2/11 anonim ***** válasza:

milyen gépről beszélünk, milyen felbontásról, pontosan milyen grafikai beállításokkal?

Hányszoros az élsimításod?

2018. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
GeForce GTX 150 Ti videókártya,Intem Pentium g4560 processzor,Vsync kikapcsolva,Fog és Water ultra helyett csak highon van,a többi a lehető legnagyobb beállításon.Átlag 30-40 fps-el megy.
2018. febr. 21. 18:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Felbontást elfelejtettem:1920x1080
2018. febr. 21. 18:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Élsimítás ki van kapcsolva,mert olyan homályos lesz tőle a játék,hogy már zavaró. AA-val egy fokkal jobb,viszont még mindig olyan mintha 10 évvel ezelőtti játékból vették volna az animációt.A fáklya a kezemben meg a tüzes nyíl AA-val vagy anélkül ugyanolyan szép.
2018. febr. 21. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:

A sima lobogó tűz nálam szépen néz ki, igaz nálam az élsimítás maxon van 1080-nál:)

Eredeti a játék? Jött ki pár patch eredetin ami a tűz grafot is javította (persze nem hű de nagy durranás, de azért javít rajta)

2018. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tört verzió, viszont február 3.-án tették fel,és a leírás alapján a legújabb patchek vannak rajta.(Nem tudom hogy téged hogy nem zavar az élsimítás a játékban o.O Ha megnézed milyen nélküle, láthatod hogy sokkal realisztikusabb. ReShade programot ajánlanám hozzá,és abban kapcsold be az SMAA és FXAA-t.Simítja az éleket,viszont nem homályosítja be az egész jtáékot.)
2018. febr. 21. 20:05
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

1: Ami a probléma

2: A tüzes nyíllal nincs baj

3: Max élsimítás sem segít rajta

2018. febr. 21. 20:18
 9/11 anonim válasza:
Volt róla egy videós összeállítás hogy a tört verziónak rosszabb a grafikája
2018. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen összeállítást láttál, de több videót is megnéztem és kb 1 fps különbség van teljesítményben, a grafikának meg semmi köze ahhoz hogy tört-e vagy sem.
2018. febr. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!