Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftal tényleg sok...

A Minecraftal tényleg sok autista gyerek játszik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak mostanában nagy trend mindenkit leautistázni.
2017. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak láttam egy ilyen Minecon-os felvételt és ott fuhh hát elég durva emberkék voltak. :D
2017. jún. 25. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Minecraftot kezdetben nem tartottam jó játéknak, míg ki nem próbáltam és rájöttem, hogy a grafika az kissé sem probléma. Ez volt kb talán 2011-en. Az emberek általában megtalálják moddal vagy nélküle a játékban a szépséget (feltéve ha eljutnak idáig)

Akkoriban bár a youtube kevésbé volt felkapva, de tök jó közösségnek örvendett; youtubeon is normális videósok voltak. (itbarany, sirius, stb) Utána pedig jött az, hogy mindenki ezen játék által próbált híres lenni; valamilyen szinten megérthető: bevált stratégia + viszonylag könnyű kommentálni. És szerintem így ugrott meg nagyon nagy számban a játékosok száma (+"youtubeos") és ezzel a kevésbé érett, ill. kisebb értelmiségszinttel rendelkezők aránya is. Gyerekek számára is játszható, kreativitásukat kiélhetik és ez szerintem nem is probléma akár egy autista számára sem, hiszen fejleszti őket. Az más kérdés, hogy sokszor más játékos játékéléménye rovására megy :/


Mivel viszonylag sokszínű játékról beszélünk és népszerűről, sok emberrel így az állításod szerintem részben igaz. De ha valóban fejleszti/fejlesztheti őket akkor ez probléma lenne?

Úgy gondolom, ha valaki egy kis időt tölt el, vagy néhány havernak szól, meggyőzi őket, hogy játsszon, akkor egész jó kis, számára ideális közösséget tud kialakítani :)

A többiekről pedig persze meglehet a vélemény, de nem kell élesen nekitámadni, erősen személy szerint kritizálni. Szíve joga játszani a játékkal és youtubera videót feltölteni, ha a szülei is engedélyezik.


Sry, hogy kissé kibővítettem a kérdésed :D

2017. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autista vagyok (bár már nem gyerek), és szoktam vele játszani. De ettől még nem biztos, hogy sok autista játszik vele.
2017. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak a mai menő gémerek szerint, akik beszólnak a Minecraftosoknak, mert "menő" ha leszólja őket. :D Lásd.RefPlay, aki 45 percen át nyávogott, mint egy r**anc, mondván "kiparodizája" őket, vagy a PC Játékos, Informatika és Egyebek facebook csoportban, ahol ha Minecraftot posztolsz, akkor le leszel konkrétan igázva, de a Android vs Iphone poszt 10 percenként van. Ebből sok mindent le lehet szűrni. 16 éves vagyok és az egyik kedvencem ez a játék, hiszen annyi a lehetőség, és nem lehet ugyanazt csinálni mindig, mert valami mindig más. Bár autista vagyok, de egy 60 éves is talál valamit benne, ami tetszene neki. Építhetsz egy Eiffel-tornyot, vagy a lehető legtöbb dolgot megszerezni, modolni, programozás, áram, stb.
2017. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó. azért elég erős az ellentmondás a szövegben.
2017. aug. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!