Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minden nagyobb játéknál halk...

Minden nagyobb játéknál halk a videókártya de a total war- sorozatoknál nagyon hangos? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Gépem:

Alap: asus prime b350m-a

Proci: ryzen 5 1600

Videókártya: Gigabyte radeon rx 460 4gb

Táp: FSP Hydro X


Battlefield 1-Full HD felbontás MEDIUM grafika teljesen jól megy semmi lag.Gta5 Full HD nagyon magas grafika szintén jól megy...ÉS SZÉP HALK A VIDEÓKÁRTYA

De mikor total warral kezdek játszani nagyon hangosan kerreg a videókari még a menüben is.(Teszteltem és mindegyik sorozaban igy van)

Miért csinálja ezt?


2018. febr. 23. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem a videokártyát, hanem a 1600 gyári hűtőjét hallod, mert total war a sok kismillió egységével masszívan terheli a cpu-t, ami ettől melegedik. Az én vízhűtésem is fel szokott pörögni total war alatt.
2018. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, a processzor lesz az.
2018. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A processzor más hangot ad mikor melegszik és nagyon közel hajolva hallom hogy a videókártya a ludas de mint írtam a menüben is ez a hang megy még akkor is ha 1-1 egység van

A választ köszönöm szépen

2018. febr. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!