Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vasárnap voltam elöször...

Vasárnap voltam elöször nagyobb buliban, diszkoban és pont a nagy hangfalak előtt álltunk és azota sípol mindkét fülem, mikor fog elmulni vagy ez maradando?

Figyelt kérdés
Néha nem is veszem észre hogy zug meg sipol mert olyan halk de valamikor meg nagyon hangosan föleg ha pihenni probálok

2016. okt. 31. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy 2 hét, 2 hónap, 2 év, vagy soha. Gratula.
2016. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többek között ezért sem jártam soha diszkóba, meg koncertre. Mindenhol ordít a zené(nek nevezett ricsaj), hogy még az 5. faluban is lehessen hallani.
2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostmár nem is sípol a fülem csak nagyon megijedtem ma még csak egyszer volt olyan reggel hogy nagyon halkan sipolt de egy pár perc után abba is hagyta
2016. nov. 1. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy egész éjszakát töltöttem a Dokk-ban a hangfalak előtt, és 1 nap múlva elmúlt a zúgás.
2016. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!