Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ARK-kal megéri játszani,...

Az ARK-kal megéri játszani, ha csak a single player érdekel?

Figyelt kérdés
A Subnautica nagyon tetszik és gondoltam keresek valami hasonlót, amiben vannak hasonló különleges élőlények. Az ark hasonlít hozzá?

2018. febr. 23. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon más az ARK, inkább a dinók befogására, szelídítésére, betanítására, szaporítására épül. Pl. a tárgyak craftolása szerintem kifejezetten gyenge (bár azóta több játék is átvette, pl. Conan Exiles).

De amúgy nagyon jól el lehet lenni az ARK-ban is egyedül, főleg, hogy olyan privát szervert indíthatsz, amilyet szeretnél: beállíthatod, hogy pl. harcban mekkorát sebezz te és mekkorát az ellenfelek, hogy a kitermelhető erőforrások mennyi anyagot adjanak/milyen gyorsan termelődjenek újra, milyen hosszú legyen a nappal és éjszaka, legyen-e éhség és szomjúság, stb.

2018. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. A befogás és szaporítás része is szimpatikus a játéknak.
2018. febr. 23. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hamar repetitívvé és unalmassá válik a játék, főleg single playerben. Több játékossal egy csapatban érdemes valamibe belefogni, mert akkor lehet igazán nagy dolgokat építgetni és fejlődni rendesen, akár unofficial szervereken is. Egyedül viszont még egy szorzókkal turbózott szerveren is fárasztó egy idő után a gyűjtögetés, craftolgatás.
2018. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!