Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PUBG. -ben ha TPP. -ben...

PUBG. -ben ha TPP. -ben megyek csak úgy lehet belenézni a fegyver célzójába, ha megnyomom a jobb klikket, nincs valami beállítás, hogy máshogy lehessen?

Figyelt kérdés

Másik kérdéseim meg h ogy a célkereszt színét hogy lehet beállítani, vagy ha fehéren is hagyom, hogy lehet erősíteni a színén, hogy jobban látszon?

Meg ha scope-val scopeolok, ugye van az a tüdő jel, stabilizálni kell a fegyvert, és akkor lesz pontos , akkor megy le a levegő a tüdődből, azt melyik gombbal kell stabilizálni?



Válaszaitokat köszönöm előre is!


2018. febr. 24. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:

mármint úgy értem, ha hosszan nyomom akkor ugye a sima célkeresztbe céloz, egyszer kell röviden megnyomni, hogy belenézzen, nincs valami más?

nektek nem okozott ez gondot?

2018. febr. 24. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül a tüdőset tudom, ahhoz ugye a shiftet kell nyomni és akkor ráközelít meg stabil lesz. Én is csak nemrég keztem a játékot :D
2018. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

valaki a többiire válasz?

2018. febr. 26. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A célzást be tudod állítani a Settings - Control fülön és letekersz a Combat részig, Ott lesz az Aim (scope-ba néz) és az ADS (kicsit zoomol) ezeknek adhatsz meg más billentyűt is. Illetve a Settings - Gameplay fülön ha lejjebb tekersz ott tudod állítani hogy pl az Aim legyen a nyomva tartás ADS az 1 klikk stb. (Toggle=1 klikk, Hold=nyomva tart)


Célkereszt színét a Settings - Gameplay - Crosshair Color mellett tudod állítani.


A levegő visszatartást meg már leírták az a Shift-el működik.


+1 tipp. Nem tudom ezt tudtad-e de azért leírom. Ha 8x vagy annál nagyobb scope-ot találsz akkor a görgő tekergetésével kisebb távolságra is tudod állítani, pl a 8x-osból csinálhatsz 4x-est ezáltal közelebbi távolságra is használhatod. Illetve a Red Dot közepén lévő piros jelzés erősségét is tudod állítani a görgő tekerésével.

2018. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kőszönöm a hasznos választ neked is.

Mostmár minden világos! :)

2018. febr. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!