Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 4 + 3 expansion pack...

The sims 4 + 3 expansion pack + 2 game pack + 3 stuff pack-nek mennyi RAM lenne elegendő?

Figyelt kérdés
Sajnos rosszul jártam legutóbb, túl sok kiegészítőt tettem a gépre nem néztem utána mennyit bír és így az egész nem működik. :/ Most készül az új gépem szeretném ha működne rajta de, nem találtam leírva mennyi RAM kellene kiegészítőkhöz.
2018. febr. 25. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
minimum 8 giga
2018. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 giga RAM-mal simán ment.
2018. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg ezen a gépen 7,4 van és rossz :/.
2018. febr. 25. 13:39
 4/6 he84 ***** válasza:
Akkor nem a RAM méretével van a gond, hanem nagy eséllyel mással, vagy te csináltál rosszul valamit. Honnan töltötted le és melyik verzió a Sims 4-en belül? Plusz pontosabban olyan, hogy az alapjátékkal együtt a Cats and Dogs kiegészítőig minden addigit tartalmaz? Ezek nélkül az infók nélkül nehéz haladni az ügyben.
2018. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eredeti a játék és a játék kezdetekor kiírja a gép hogy kevés a Ram ezért nem lesz jó a játék stabilitás. Cats and dogs, city living get together, vampires, dine out, luxus party, romantic garten, cool kithen ezek vannak.
2018. febr. 26. 15:32
 6/6 he84 ***** válasza:
Hát akkor mégis a RAM-al van a gond, kevés neki, ilyen egyszerű. Ezt kell megoldani, kell neki legalább 8 GB RAM, ha 7 GB RAM-al nem megy, bár elvileg mennie kéne ennyivel is. Akkor 8 GB RAM fölé bővítsd, ha esetleg tudod. Ha azután se megy, akkor egyéb baj is van, de ezt így előre nem lehet tudni.
2018. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!