Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher - elakadtam a...

The Witcher - elakadtam a gólemes küldetésnél - mit kéne csinálni? Több lenn

Figyelt kérdés
Nincs több aktív küldetés, csak ez, és elakadtam benne. Tehát megvettem a vihart a druidáktol, megvan a villámhárító is, de amikor bele akarom tenni a gólembe azt irja h megkell várni a vihart. A vihar mikor fog jönni? Ha meg aktiválom a 3 oszlopot, megcsap a villám és meghalok... Addig elmentem a toronyhoz mert ott vár raymond, de csak annyit mond hogy jussak be a toronyba kalkstein előtt és ennyi. Márcsak a 10. szefira kell (ami a toronynál levő obeliszkhez kell), amiről kalkstein azt irta a torony őrénél van, tehát a gólemnál lesz. Mit kell tehát csinálni?

2018. márc. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor kéne aktiválni a harmadik oszlopot, amikor a gólem az oszlopok által bezárt háromszögön belül, te pedig kívül vagy.
2018. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na de nem mozog a gólem, hogy fog középett lenni? hisz kivül van, és ha kivülről aktiválom az oszlopot, nem történik semmi...
2018. márc. 1. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
na, meglett, a vihar télleg nem jött, ezért elmentem a druidákhoz reklamálni, ők mondták is, hogy mostmár télleg kezdődik, és jött is... :D
2018. márc. 1. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Golemba beleszúrod a villamharitot es ugy aktivalod az oszlopoknal meg belecsap a villam, első alkalommal ezt nem tudtam es lekardoztam vagy 1 órába beletelt :-D
2018. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!