Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni a cod black...

Mit kell csinálni a cod black ops 2 zombie-ban a tranzit módban?

Figyelt kérdés
Magyar nyelvű leírást tud valaki küldeni?

2018. márc. 4. 08:31
 1/5 Maszlak válasza:
Próbáld meg elősször összeszelerni az áramot (a farm utáni megállóban lehet) három részből áll 1 nagy vasdarab,1 kar és 1 zombi kéz.Amint ez megvan aktiváld is és kezd el venni a perkeket juggerral kezd (piros).Mikre gondolsz még?
2018. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah az áramot össze szereltem elektromos boxerral legyaktam az elektromos zombit, az utolsó megállónál kívül osszeszereltem mindent (bár nem régiben Találtam egy kis házat ahol egy lámpa van lerakva ami sehova nem jó), ezeket az italokat random probálgattam hol meddig jutottam, és az áramot pályán van egy ajtó ahogy leesel egyből mögötted azt Nemtom kinyitni.
2018. márc. 7. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja nem is jut eszembe a lámpa jó az utolsó megállóban. Egyszer az első utáni alagútban bedobott egy deszkàt, azóta valami nagy henger alakú ízét dob az is az utolsó a kell viszont azóta sehol nem találom a deszkát
2018. márc. 7. 22:29
 4/5 Maszlak válasza:
Ha elmondod a steam neved akkor játszhatunk és segíthetek
2018. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Xboxon játszom haverral Split screenen netes téma nem működik
2018. márc. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!