Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor szokott lenni Steam-en...

Mikor szokott lenni Steam-en a legnagyobb leárazás?

Figyelt kérdés
És még mikor szoktak lenni nagyobb leárazások?

2018. márc. 7. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Summer Sale (június vége-július eleje) és Winter/New Year Sale (december vége-január eleje), mindkettő két hétig tart és ilyenkor vannak a legnagyobb leárazások.


Ezen felül bármilyen random hétvégén, évfordulón, kisebb ünnepeen, gaming események kapcsán lehetnek tematikus hetek vagy hétvégék. És még ezen felül minden kiadó dönthet arról hogy véletlenszerűen leárazza a termékeit.


A wishlist használata erre jó, mert értesítést kapsz a figyelt játékok leárazása esetén, nem kell azokat egyesével megnézned.

2018. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 van, amit írtak, télen + nyáron, a nyári általában komolyabb is.

Minden másra ott a kívánságlista, akkor kapod az emailt ha valami épp akciós.

2018. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húsvét és Halloween körül is van rendszeresen, plusz párszor van csak úgy, pl. nem olyan rég is volt egy kisebb, már nem tudom mi kapcsán, talán a hold miatt.
2018. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Kínai újév, de majdnem eltaláltad. :D
2018. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Egy hasznos link:


[link]


Amit még érdemes, ha van olyan játék, amit szeretnél megvenni, akkor rakd kívánságlistára. Ha leárazzák, akkor kapsz az e-mailedre egy üzenetet róla. Na meg ezen felül szoktak lenni teljesen randomra leárazások, amikor valamelyik franchiset árazzák le. Legalább heti 2x érdemes ránézni a promóciókra.


Plusz én innen is vettem már játék kulcsot:


[link]


Gondolom úgy működik, hogy ha van leárazás, akkor megvesznek egy csomó kulcsot, majd kis haszonnal túladnak rajtuk. Érdemes itt szétnézni.


Vagy még ez is jó, de innen csak a szoftvercsomagokat szoktam megnézni:


[link]

2018. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 "Gondolom úgy működik, hogy ha van leárazás, akkor megvesznek egy csomó kulcsot, majd kis haszonnal túladnak rajtuk."


Vagy lopott kulcsokat adnak el töredék áron. Nem feltétlenül javaslom, hogy nagyon áron alul vásárolj onnan.

2018. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!