Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ba előző szezonhoz képest...

LOL-ba előző szezonhoz képest nagyon leesett az MMR-em, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly gold V-be végeztem, ekkor szinte 1500-as volt az MMR-em, most viszont valamiért leesett 1300 alá. Flexen sokkal többet játszok, itt átlag 1500-as MMR-ü meccsekben veszek részt, de sima rankeden szinte semmit se tudok csinálni. Most mondjam, hogy feedel a team? Nem tudom, hogy mit kéne csináljak, egyszerüen nagy a szintkülönbség, flexen nagy mmr-es teambe carryzek, alacsony elojuba meg egyszerüen nagyon hátráltat a csapat, solo carry meg nem jön össze, pedig tényleg mindent megteszek, egyszer nem véletlenül jutottam ki goldba (flexen gold 2-be is). Mit tegyek hát?

2018. márc. 7. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Mit kellene tenni? Amúgy két lehetőség van:


1. Játszol tovább

2. Nem játszol tovább


Jó, mi?

2018. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már ott kezdődnek a gondok, hogy hivatalosan te nem tudod megnézni az MMRedet, mert csak a Riot tudja a hivatalos képletet miként számol a rendszer, az meg nem fogják kiadni amiatt, hogy ne erre focusáljon mindenki (direkt levinni alacsonyra, hogy ott mindenkit elverj, stb).

Ahogy meg előttem írták gyakorolj, ami nem csak játékból áll, hanem ellemzésből is.

2018. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

100-as lengés az oldal hibájába is belefér, de 200-300 as lengés lehet tanulási folyamat része is.


nézd, ezaket szokták mondani:


-accpet that you are bad

-play to improve

-15cs = 1 kill

-play annie


Silverben még sok alap hiányzik, amiket fel kell szedni. Maradj nyitott az új tudásra, ha van tipikus problémád akkor kérdezhetsz. Reddit-en van ilyen hogy summonerschool, ott minden segítséget megadnak, csak angolul van és komolyan kell venni amit mondanak, még akkor is, ha azt mondják, hogy "accapt that you are bad"

2018. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
flex nem ranked, komolytalanabb mint a sima draft bizonyos szempontból. A soloq szopás ha a saját szinteden vagy. Egyszerű ha lejjebb. Ezt el kell fogadni A flex rangoddal ne is törődj, köze nincs a soloq-hoz. Egyszerűen el kéne fogadni, hogy szar vagy. Csak hát az nehéz. Da hajrá. Után pedig lehet keresni a hibát és kijavítani!
2018. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy egyszer már kint voltam goldba... Szövegértés elégtelen, leülhetsz.
2018. márc. 23. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy egyszer már kint voltam goldba... Szövegértés elégtelen, leülhetsz."


Kit akarsz iskoláztatni?


Szerinted az, hogy kijutsz goldba azt jelenti, hogy többet tudsz mint azok akik veszik a fáradtságot és tanácsot adnak egy tök idegen gyerekének GyK-n puszta jó szándékból?


Attól, hogy elérted a goldot nem leszel hirtelen Faker, de még Vizicsacsi sem.

2018. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Képzeld, flexen megint már gold 4-be vagyok, és szinte mindig plat gamet kapok (átlag 1650mmr) és ehez képest a solo ranked gamek elég lowok. Én vagyok a hibás, hibas volt GyK-ra kérdést tenni, kevés az értelmes, aki játékkal kapcsolatos választ ad...
2018. márc. 29. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
A Flex-en elért rang ,nem mérvadó. A solo q -ban elért eredmény számít.
2018. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól, mert neked nem tetszenek a válaszok nem biztos, hogy értelmetlenek.

El lett mondva, hogy te nem tudsz MMR-t nézni, azt csak a Riot emberei tudják, mivel egyedi képlettel számol a rendszer, amit nem osztanak meg veled.

Flexből meg ne indulj ki, mivel az lókuki, senki se nézi. SoloQ-t szokták csak, mivel az a mérvadó.

Flexbe baromi könnyű boostolni, hiába van a te tudásod BronzV szintjén, ha olyanokkal játszik, akiknek a tudása simán meg van DiamondI pl. Hiába játszol ilyenkor pocsékul, le fogják neked carryzni, így emiatt úgy fogod érezni milyen jó játékos vagy közben meg semmi. Emiatt is van az, amit írsz, hogy Flexen jobb vagy, mint SoloQn. Utóbbin azért vagy ott, mert olyan a játéktudásod. Tetszik, nem tetszik ez van.

2018. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Képzeld, flexen megint már gold 4-be vagyok, és szinte mindig plat gamet kapok (átlag 1650mmr) és ehez képest a solo ranked gamek elég lowok. Én vagyok a hibás, hibas volt GyK-ra kérdést tenni, kevés az értelmes, aki játékkal kapcsolatos választ ad..."


#3 hozzászólásban írtam forrást, ha neked az nem releváns a játékhoz akkor valószínűleg valami olyat vársz, hogy: "hát igen én is mindig megkapom a gyökereket, intelnek meg afk-znak néha én is úgy érzem 1v9-ben játszom"


Attól, hogy valaki nem nézi a térképet attól még lehet hasznos tf-ban, attól hogy egy adc 0/10/0 attól még szükség van a távolsági sebzésére tf-ban és a objective controlhoz. Attól, hogy a support 2v2-ben feedelt attól még lehet jó érzéke midgame wardoláshoz.

Az ellenfélel kell észrevenni, hogy mit nem tud, nem a csapatodon. A csapatodon azt kell észrevenni, hogy mit tudnak az egyének.

Ha nem tudsz a csapatodra építeni az egyedül hozzáállásod miatt van. Nem fogadod a kritikát. Szerinted mit ér, ha valaki elmondja neked, hogy hogy működik a match making solo-ban és flex-ben, mit ér, ha megérted, hogy hogy lehet manipulálni solo-ban a march makinget úgy, hogy jó csapatot dobjon? Semmit, mert ugyan úgy visszasüllyedsz ezzel a hozzáállással.

Ha neked itt jó, akkor meg minek kérdezel? Nem tríhardolni kell, hanem fejlődni ott, ahol a leggyengébb vagy. Ha könnyen kiborulsz egy 6perces vesztett botlane torony miatt, akkor az a te hibád, kötél idegzetet kell növeszteni. Ha az első 15 percben 7/0/2 vagy és 10/10/0-ra zárod a meccset akkor meg kell tanulni hogy vidd át az egyéni előnyöd csapat szintre mielőtt elveszne az előnyöd.

Ha a csapatod össze vissza szaladgál a pályán killekért meg miniionokárt, akkor makróban kell fejlődni, preassure és momentum, hogy a csapat mozgását előre tudd tervezni.


Szerinted a challenger smurf-ök mind 1v9-es hősökkel játszanak? Szerinted ők siránkoznak, hogy nem jó a csapat? Nem. Ez a játék nagyon bonyolult és sokkal több féle képpen lehet előnyt kovácsolni mint amit a legtöbben el tudnak képzelni. Egy szerencsétlen singed-supporttal fel lehet jutni challengerbe úgy, hogy az egyetlen technika amit használsz, hogy felidegesíted az ellenfeled, ráveszed, hogy üldözzenek, aki egyébként semmit nem tehet a játékban, mert nincs cc-d, nincs dmg-ed cs nélkül, shared xp-t kapsz, nincs semmi utility-d, csak annyit tudsz, hogy célpontot nyújtasz az ellenfélnek és enyhítesz a térképnyomáson.

Hidd el, nem csak csapatoddal van baj. Pontosan ott vagy ahol lenned kell a jelenlegi tudásoddal és hozzáállásoddal.

2018. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!