Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ba előző szezonhoz képest...

LOL-ba előző szezonhoz képest nagyon leesett az MMR-em, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly gold V-be végeztem, ekkor szinte 1500-as volt az MMR-em, most viszont valamiért leesett 1300 alá. Flexen sokkal többet játszok, itt átlag 1500-as MMR-ü meccsekben veszek részt, de sima rankeden szinte semmit se tudok csinálni. Most mondjam, hogy feedel a team? Nem tudom, hogy mit kéne csináljak, egyszerüen nagy a szintkülönbség, flexen nagy mmr-es teambe carryzek, alacsony elojuba meg egyszerüen nagyon hátráltat a csapat, solo carry meg nem jön össze, pedig tényleg mindent megteszek, egyszer nem véletlenül jutottam ki goldba (flexen gold 2-be is). Mit tegyek hát?

2018. márc. 7. 17:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát én meg vagyok lepve, hogy ennyi dilinyos van ezen az oldalon, senki nem érti meg, hogy goldba voltam már :D. Őszintén, utolsó választ el se olvastam :D. Mentem még 5 mecset s hejrejött az mmr, valószínüleg azért volt alacsony, mert keveset mentem s nem volt a helyire állva. De hogy mi értelme ezeknek a bronzosoknak szóló válaszoknak? :D Sok semmi.
2018. ápr. 3. 17:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg ez volt a gond. Sok sikert! Előző voltam.
2018. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!