Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-at érdemes...

Battlefield 3-at érdemes megvenni? Mennyire erős a felhozatal?

Figyelt kérdés

Igen, az nagyon fontos számomra, hogy ne legyenek erős ellenfelek. Egyszer valaki kiosztott, hogy miért eszem meg a gyengéket, ő pedig hagyja is nekik magát, csak hogy ne menjenek el.

Hát amikor fiatal voltam (először bf2, majd bf play4free) annyira noob voltam, hogy még arról sem tudtam, hogy a repülőt/helit lehet egérrel irányítani. A kevés szabadidőm minőségét nagyon lerontották, mindegy, nem fogok magyarázni. A battlefield arról szól, hogy a kezdőket nyúzzák :D Ezt én is elfogadtam anno, akinek nem tetszik, játsszon mással.


Zlo bf3-an játszok, 900+ órám van, tudom a játék minden csínnyát-bínnyát. Itt az átlag rank olyan colonel 10-20-as szint. Gondolom az eredeti battlefield-en vén rókák vannak, mivel lassan egy 7 éves játékról beszélünk (biza elszállt az idő, mint a kismadár), és nem akarok szórakozásuk tárgya lenni. Nem vagyok rossz játékos, de ez egy tapasztalaton alapuló játék, akinek 2 ezer óra játékideje, az simán lehet nálam kétszer jobb is, + nekem haver sincs ott, akivel összejátszhatnék.


Szóval remélem értitek a problémámat. A zlo szerverei már nem olyan aktívak, mint 2-3 évvel ezelőtt.

Vagy esetleg ajánlhattok más játékot is.

A reakcióidőm, és a célzóképességem nem túl jó, darálós játékokat NE írjatok. Battlefield-ben is csak a járművekben vagyok jó igazán, ahol van mondjuk 5 másodpercem becélozni a tankkal a helit.


2018. márc. 11. 01:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!